3 149 грн
Є в наявності

Baumit MosaikTop Natural line - декоративна штукатурна суміш мозаїчна, палітра 8 натуральних кольорів

Матеріал
Мозаїчна, стійка до атмосферних впливів, з підвищеною стійкістю до механічних навантажень, водовідштовхувальна, тонкошарова декоративна пастоподібна штукатурна суміш на основі водної дисперсії акрилових полімерів. Для ручного нанесення. Зручна у використанні, екологічно безпечна.

Застосування
Призначена для захисту влаштування декоративно-оздоблювального шару по мінеральним основах. Рекомендовано для оздоблення цокольної частини будівлі. Для декоративного оздоблення зовні та всередині будівель. Обов'язкове ґрунтування Baumit UniPrimer, перед нанесенням декоративної штукатурки!

Витрати кг/м², приблизно: 5,5

Зберігання
В сухому, прохолодному місці на дерев’яних піддонах, у заводській упаковці - 12 місяців.

Форма постачання
Відро 25 кг, 16 відер на піддоні = 400 кг.

Основа
Основа має бути сухою, не промерзлою, міцною, здатною нести навантаження, очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби та відповідати вимогам СНІП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001. Неміцні ділянки поверхні видалити. Відколи, раковини, тріщини відновити з використанням ремонтних сумішей Baumit. Основи, пошкоджені мікроорганізмами, очистити механічним способом та обробити антимікробною сумішшю Baumit SanierLosung. Придатна для нанесення на основи попередньо прогрунтовані Baumit UniPrimer:  Армувальний гідрозахисний шар в системах теплоізоляцій Бауміт (для облицювання невеликих ділянок);  Затверділі цементно-вапняні, цементні штукатурки,  Бетон та інші мінеральні основи;  Гіпсові штукатурки (після попередніх випробувань). Не придатна для нанесення на:  Вапняні штукатурки;  Теплоізоляційні штукатурки.

Спосіб застосування
Приготування: штукатурну суміш ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера до отримання робочої консистенції. Не додавати інші матеріали! Послідовність нанесення шарів: 1-й – універсальна ґрунтувальна суміш Baumit UniPrimer; Технологічна перерва – не менше 24 годин; 2-й – декоративна штукатурка MosaikTop. Нанесення: Не раніше ніж через 24 години після нанесення ґрунтувальної суміші Baumit UniPrimer за допомогою шпателя з нержавіючої сталі рівномірно нанести готову штукатурну суміш Baumit MosaikTop завтовшки в розмір зерна та відразу загладити в одному напрямку. Роботи у межах однієї захватки виконувати без перерви. При виконанні всіх вищезазначених робіт дотримуйтесь вимог «Технологічних карт Baumit», ДСТУ Б В.2.6-36:2008, а також загальнобудівельних правил безпеки.

Вказівки з безпеки
Під час роботи з матеріалом дотримуватись загальнобудівельних правил безпеки. Використовувати захисні рукавички, окуляри та спецодяг.

Загальні вказівки
Температура основи, повітря і матеріалу під час нанесення та протягом 12 годин після нанесення не може бути нижче +5° C. Не працювати при температурі нижче + 5°С і вище + 30°С, у разі впливу на поверхню прямого сонячного світла, дощу, сильного вітру або протягу. Вживати заходів для усунення впливу вказаних чинників. Висока вологість повітря та низькі температури або різко змінюючі погодні умови можуть значно збільшити час тверднення штукатурки, а також викликати колірні відмінності (плями). Рівномірність кольору гарантується тільки в рамках поставки однієї партії матеріалу. При застосуванні в комплексних системах теплоізоляції Baumit необхідно враховувати коефіцієнт відбивання світла HBW (не нижче 25!). Технічні характеристики вказані при температурі +20° С і відносній вологості повітря 60%. При інших параметрах наведені характеристики можуть змінюватися. Запобіжні заходи: Закривати поверхні, дотичні з оздоблювальними ділянками, особливо скло, кераміку, клінкер, природний камінь, лак і метал. Бризки відразу видаляти водою. Інструмент промивати водою відразу після використання. Засохлу штукатурку можна видалити тільки розчинниками або механічно.

Гарантія виробника
Виробник гарантує вищезазначені характеристики декоративної штукатурної суміші Baumit MosaikTop при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та виробництва всього комплексу робіт. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також застосування його в інших цілях і умовах, не зазначених у даному технічному описі.

Рекомендовані товари