217 грн
Є в наявності

Технічна карта

Baumit NivoFix клей для приклеювання утеплювача пінополістиролу і ральну вати 25 кг

Kлейова суміш Бауміт НівоФікс

Призначена для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з мінеральної вати і пінополістиролу. Не застосовується для шпаклювання або пристрій гідрозахисного армуючого шару. Застосовується зовні і всередині будівель.

Не працювати при температурі нижче + 5 ° С і вище + 30 ° С, при впливі на поверхню прямого сонячного світла, дощу, сильного вітру або протягу. Вживати заходів для усунення впливу зазначених факторів.
Технічні характеристики викладені при температурі 20 ° С і відносній вологості повітря
60%. При інших параметрах наведені характеристики можуть змінюватися.

Витрата клевой суміші Baumit NivoFix - 4 ... 5 кг / м2

Мінватний клей: чи варто купувати для утеплення
Мінватний клей: чи варто купувати для утеплення
Будівельна галузь не залишається на одному місці, а постійно удосконалюється, завдяки впровадженню сучасних технологій. Важливим процесом є постійне оновлення асортименту товару, що використовують під час будівництва. Мінеральна вата давно застосовує..
Клей для пінопласту: особливості вибору
Клей для пінопласту: особливості вибору
Вибираючи матеріали для ремонту, завжди хочеться отримати найкращий результат. Важливо дотримуватися всіх інструкцій, і не пропустити жодного етапу під час процесу. Тому важливо підібрати якісний клей для пінопласту, просто орієнтуючись на наступні п..

Рекомендовані товари

Теги: baumit, nivofix, суміш, для, приклеювання, утеплювача, ппс, мв, плит, кг, клея, шпаклювальні, маси, систем, теплоізоляції ппс, мв, клея