4 106 грн
Немає в наявності

Матеріал
Преміальна фарба акрилатна Baumit PuraColor

Властивості
▪ Преміальна високоякісна фасадна фарба у комбінації зі спеціальними пігментами Baumit Cooling Technology для темних насичених кольорів;
▪ На основі чистого акрилатного в'яжучого, що забезпечує особливо низьке водопоглинання;
▪ Висока здатність до забарвлення пігментами забезпечує найвищу різноманітність кольорів.

Сфера застосування
Преміальна фасадна фарба Baumit PuraColor призначена для захисту і дизайнерського оздоблення фасадів в яскравих і насичених кольорах на підготовлених нових або існуючих покриттях на основі мінеральних або органічних в'яжучих, бетонних і пошпакльованих покриттях. Використовується ззовні і всередині будівель. Особливо рекомендується для оздоблення фасадних систем теплоізоляції, зокрема цокольної частини, а також при реставрації і реконструкції історичних будівель. Завдяки спеціальній технології Baumit Cooling Technology тепер можна влаштовувати покриття в темних насичених кольорах по всій поверхні фасадних систем скріпленої теплоізоляції.

Особливості
Особливо водостійка, дифузійна і при цьому стійка до миття, легка у застосуванні, висока стійкість до атмосферних факторів та ультрафіолетового випромінювання, стійка до забруднень, висока укривність, еластична. Гальмує розвиток мікроорганізмів (грибків, водоростей тощо) на фасаді за рахунок застосування в процесі виробництва найновішого захисного покриття стійкого до лугів.
Застосування Cool-пігментів підвищує коеф. HBW (TSR - Total Solar Reflectance), тобто здатність відбивання світла без перегрівання поверхні, що дозволяє застосовувати фарбу по системах скріпленої теплоізоляції навіть в темних насичених кольорах без обмежень. Наносити малярним валиком, щіткою або безповітряним розпилювачем.

Витрати: ~0,37 л/м² або ~0,52 кг/м² ×2 шари (ґрунтування + один шар фарбування). Витрати можуть змінюватись залежно від фактури покриття.

Рекомендовані товари