109 грн
Є в наявності

Технічна карта

Стяжка еластична для підлоги Baumit Solido E160 Баум (товщина шару від 25-80 мм)

цементно-піщана суміш призначена для облаштування стяжок підлоги товщиною шару 25-80мм по жорстких підставах, теплоізоляційного шару. Годиться для використання зовні і всередині приміщень, влаштування підлог з підігрівом, для терас і балконів з подальшим нанесенням гідроізоляції.

Витрата: 2 кг / м2 / 1 мм шару.

підготовка:

Основа повинна бути сухою, не промерз, міцним, без тріщин здатним нести навантаження. Поверхня повинна бути очищена від пилу, бруду, масел, жирів, залишків старої фарби. Неміцні ділянки поверхні необхідно видалити. Раковини і тріщини потрібно відновити з використанням ремонтних сумішей Baumit.

приготування:

При ручному нанесенні суху суміш Baumit Solido E160 засипати в ємність з чистою водою (з розрахунку 2,5 л води на 25 кг), перемішати з допомогою будівельного міксера або бетономішалки приблизно 3-5 хв. до утворення однорідної маси без грудок. Завжди замішувати все вміст мішка. При механізованому нанесенні дозування води автоматичне, відповідно до «Інструкції з експлуатації» штукатурних станцій і агрегатів. У приготовлений розчин не додавати воду і інші матеріали.

нанесення:

Приготований розчин нанести на підготовлену поверхню, ущільнити, вирівняти правилом, і при необхідності затерти.

рекомендації:

При виконанні робіт температура основи не повинна бути нижче +5 ° С. Поверхня зволожувати протягом 48 годин після завершення робіт. Уникати впливу на поверхню прямих сонячних променів, дощу і сильного вітру.

Стяжка для підлоги: особливості
Стяжка для підлоги: особливості
Під час проведення ремонту, напевно, початковим етапом є вирівнювання підлоги. Ця процедура є обов'язковою для отримання остаточного рівного покриття. Для такого виду роботи використовують суміш для стяжки підлоги.Види вирівнюючих розчинівСтяжка ..

Теги: baumit, solido, e160, стяжка, для, підлоги, (товщина, від, 25-80, мм), кг, стяжка стяжка