114 грн
Є в наявності

Технічна карта

Цементна суміш, предназначна для влаштування стяжок підлоги товщиною 12-80 мм на жорстких підставах, розподільному і теплоізоляційному шарі. Використовується як всередині так і зовні, для влаштування підлог з підігрівом, для терас і балконів з подальшим нанесенням гідроізоляції. Вода і морозостійка. Для ручного і механічного нанесення.

матеріал:

Цементна суміш Baumit Solido E225 (Estrich E 225) для влаштування стяжок підлоги. Зручна в використання, екологічно безпечна.

застосування:

Цементний безшовний підлогу Solido E225 (Estrich E 225) для плаваючих, що ковзають, комбінованих підлог. Застосовується для підлог, що обігріваються.

Спосіб застосування:

Вміст упаковки висипати в чисту ємність і перемішати з 2,5-3л води за допомогою міксера до отримання однорідної маси без грудок. Почекати 5 хвилин і знову перемішати вручну. Використання великої кількості води при замішуванні викличе зменшення прочності.Нанесеніе: Готову суміш протягом 15 хвилин вилити на основу і розподілити по поверхні за допомогою довгої металевої терки або широкого скребка. Рекомендується використовувати не менше двох ємностей для прискорення робіт і зручності стикування виливають порцій складу. Покладену суміш слід захищати від надто швидкого висихання, наприклад від впливу протягу або сонячного світла. Товщина шару 20 - 40 мм.

Технічні характеристики: Solido E 225 (Estrich E225)

Розфасовка: 25 кг
Зернистість, мм 4
Вологість,%, не більше 1,0
Рухливість, см 5 (ПК2)
Водоутримуюча здатність,% 98,9
Насипна щільність, кг / м3 1760
Середня щільність, кг / м3 2090
Міцність зчеплення покриття з основою, МПа 1,94
Міцність на стиск (28 днів), марка М100
Міцність на розтяг при вигині, МПа 5,1
Коефіцієнт теплопровідності, Вт / мК 1,4
Час використання готового складу прим. 2 години
Витрата матеріалу: 1,9 кг на товщину шару 1 мм
Температура повітря і основи при нанесенні: від + 5⁰С до + 30⁰С

Стяжка для підлоги: особливості
Стяжка для підлоги: особливості
Під час проведення ремонту, напевно, початковим етапом є вирівнювання підлоги. Ця процедура є обов'язковою для отримання остаточного рівного покриття. Для такого виду роботи використовують суміш для стяжки підлоги.Види вирівнюючих розчинівСтяжка ..

Теги: baumit, solido, e225, стяжка, для, підлоги, (товщина, від, 12-80, мм), кг, стяжка стяжка