4 583 грн
Є в наявності

Матеріал
Преміальна фарба силіконова Baumit StarColor

Властивості
▪ Преміальна високоякісна фасадна дисперсійна фарба;
▪ Висока паропроникність і CO₂-проникність;
▪ Створює захисну плівку для підвищення довговічності фасаду.

Сфера застосування
Преміальна фарба фасадна силіконова Baumit StarColor призначена для влаштування захисного шару по підготовленим новим і старим мінеральним основам, по старим і новим силікатним, силіконовим і акриловим покриттям. Використовується ззовні і всередині будівель. Особливо рекомендується для цокольної частини будівель, захисту і дизайнерського оздоблення фасадів нових будівель і фасадних систем теплоізоляції, а також при реставрації та реконструкції історичних будівель.

Особливості
Висока укривність, висока стійкість до атмосферних факторів та ультрафіолету, низька тенденція до забруднення та виникнення плям, гідрофобна, дифузійна, морозостійка, легко миється і легка у застосуванні, - наноситься вручну або механізовано за допомогою стандартного обладнання безповітряного розпилення. Гальмує розвиток мікроорганізмів (грибків, водоростей тощо) на фасаді за рахунок застосування в процесі виробництва, найновішого захисного покриття, стійкого до вилуговування. Готова до використання, висихає без напружень. Наносити малярним валиком, щіткою або безповітряним розпилювачем.

Витрати: - за об'ємом: ~0,2 л/м²×1 шар (залежно від основи); або із врахування шару ґрунтування + один шар фарбування: '- за об'ємом: ~0,32 л/м²×2 шари; - за масою: ~0,45 кг/м²×2 шари. Витрати можуть змінюватись залежно від фактури покриття.