1 190 грн
Є в наявності

Клей для тканин і шпалер Bostik 70 призначений для використання в сухих приміщеннях. Область застосування: Клеїть структурні вінілполімерние і акрилові шпалери на основі скловолокна та на паперовій основі. Також можна клеїти вінілполімерние шпалери на основі з поліефірних волокон, скловолокна та на текстильній основі. Поверхня основи може бути пористою (наприклад ДСП або гіпсові плити) або щільної (пофарбовані поверхні).

Спосіб застосування: Ознайомитися з інструкцією виготовлювача щодо приклеювання матеріалу. Добре перемішати клей. Видалити старі відстали шпалери і фарбу, що відшаровується. Нерівність вирівняти шпаклівкою і відшліфувати. Дуже пористі поверхні попередньо обробити сумішшю 1 частина клею і 3 частини води. Вимити пофарбовані поверхні 5% -м розчином аміаку або соди. Добре промити водою. Тканина зі скловолокна (без паперової основи). Нанести клей на стіну за допомогою валика рівним шаром достатньої товщини. Покриття розміщувати поки клей ще липкий. Уникати проникнення клею крізь покриття. Фарбувати можна після закінчення 1 доби, коли клей і покриття остаточно висохнуть. Структурні вінілполімерние і акрилові шпалери, вінілполімерние шпалери на паперовій основі. Клей за допомогою валика нанести на задню сторону шпалер, якщо інструкцією із застосування шпалер не передбачено інакше. Перед наклеюванням намазане клеєм полотно витримати кілька хвилин. Шпалери з обрізаними крайками розміщуються на стіні встик. Вінілполімерние шпалери на основі з поліефірних волокон, скловолокна та на текстильній основі. Клей нанести на стіну. Шпалери з обрізаними крайками розмістити на стіні встик. У місцях з'єднань вінілполімерние шпалер використовуйте клей для вологих приміщень Bostik 78. Всі повітряні бульбашки видалити розгладжуючи щіткою у напрямку від центру до країв. Стежити, щоб в місцях з'єднання було достатньо клею.

Витрата на 1 л - 3-5 м.кв.

Внутрішні стіни - місце для фантазії
Внутрішні стіни - місце для фантазії
Внутрішнє оздоблення, мабуть, найприємніший етап будівельних робіт. Абсолютно не секрет, що основним призначенням внутрішніх стін є поділ простору на різні приміщення та зони. Грамотно виконана внутрішня обробка приміщень є запорукою успішного функці..

Теги: bostik, 15л, клей, для, тканин, склошпалер клей