1 570 грн
Є в наявності

Клей для тканин Bostik - 76 призначений для використання в сухих приміщеннях. Клеїть структурні вінілполімерние і акрилові шпалери на основі скловолокна та на паперовій основі. Також можна клеїти важкі вінілполімерние шпалери на основі з поліефірних волокон, скловолокна та на текстильній основі. Поверхня основи може бути пористою (наприклад ДСП або гіпсові плити) або щільної (пофарбовані поверхні).

Застосування: 1. Ознайомитися з інструкцією виготовлювача щодо приклеювання матеріалу. Добре перемішати клей. Видалити старі відстали шпалери і фарбу, що відшаровується. Нерівність вирівняти шпаклівкою і відшліфувати. Дуже пористі поверхні попередньо обробити сумішшю 1 частина клею і 3 частини води. Вимити пофарбовані поверхні 5% -м розчином аміаку або соди. Добре промити водою.

Наклеювання: Тканина зі скловолокна (без паперової основи). Нанести клей на стіну за допомогою валика рівним шаром достатньої товщини. Покриття розміщувати поки клей ще липкий. Уникати проникнення клею крізь покриття. Фарбувати можна після закінчення 1 доби, коли клей і покриття остаточно висохнуть. Структурні вінілполімерние і акрилові шпалери, вінілполімерние шпалери на паперовій основі. Клей за допомогою валика нанести на задню сторону шпалер, якщо інструкцією із застосування шпалер не предусмотренно інакше. Перед наклеюванням намазане клеєм полотно витримати кілька хвилин. Шпалери з обрізаними крайками розміщується на стіні встик. Вінілполімерние шпалери на основі поліефірних волокон, скловолокна та на текстильній основі. Клей нанести на стіну. Шпалери з обрізаними крайками розмістити на стіні встик. У місцях з'єднань вінілполімерние шпалер використовуйте клей для вологих приміщень Bostik - 78. 2. Всі повітряні бульбашки видалити розгладжуючи щіткою у напрямку від центру до країв. Стежити, щоб в місцях з'єднання було достатньо клею.

Витрата 1 л на 3-5 м.кв

Внутрішні стіни - місце для фантазії
Внутрішні стіни - місце для фантазії
Внутрішнє оздоблення, мабуть, найприємніший етап будівельних робіт. Абсолютно не секрет, що основним призначенням внутрішніх стін є поділ простору на різні приміщення та зони. Грамотно виконана внутрішня обробка приміщень є запорукою успішного функці..

Теги: bostik, 15л, клей, для, тканин, склошпалер клей