292 грн
Є в наявності

Швидко твердіє клеюча суміш Ceresit CM (Церезіт СМ) 12

Швидкотужавіюча розчинна суміш для виконання облицювальних робіт всередині і зовні будівель

властивості

Швидко твердіє (технологічне пересування по укладеній облицювання і розшивання швів Можливі через 3 години)
дозволяє прискорити темпи виконання робіт
зручна і проста в застосуванні
водостійка
морозостійка
екологічно безпечна
Область застосування Ceresit CM (Церезіт СМ)

Швидко твердіє клей Ceresit CM 12 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних або цементно-вапняних поверхонь плиткою з кераміки та штучного каменю розміром НЕ більше 30 х 30 см. Суміш Ceresit CM 12 застосовується по міцним недеформівних підставах на стінах і підлогах в житлово цивільному і промисловому будівництві, всередині і зовні будинків.

Завдяки швидкому набору міцності розчинна суміш особливо зручна для прискорене облицювання. Незамінна при виконанні облицювальних робіт у коридорах, переходах і інших приміщеннях. При облицювання деформівних основ необхідно використовувати суміші Ceresit CM 17 або Ceresit CM 12 з Додавання емульсії Ceresit CC 83. Для укладання плитки з мармуру і світлого вапняку рекомендується застосовувати суміш Ceresit CM 115.

Секрети використання клею для плитки
Секрети використання клею для плитки
У кожного зустрічалися моменти в ремонті, коли доводиться купувати будівельні матеріали. І як важливо, щоб ціна відповідала якості, інтер'єр був приємним і прослужив довгий час. Плиточна поверхня найпоширеніша зона, коли мова йде про кухні або ва..

Теги: ceresit, клейова, суміш, express, кг, клеї, для, плитки клейова, клеї