570 грн
Є в наявності

Галузь застосування

Суміш Ceresit CN 178 призначена для влаштування стяжок підлоги по жорстких підставах товщиною шару від 15 мм. Суміш може укладатися за роздільним шару (гідроізоляція, тепло-, звукоізоляція), в даному випадку товщина шару повинна розраховуватися залежно від жорсткості тепло-, звукоізоляційного матеріалу і ступеня впливу механічних навантажень, мінімальний шар повинен бути не менше 40 мм. Суміш застосовується для вирівнювання і ремонту існуючих бетонних і цементно-піщаних стяжок, а також бетонних основ. По шару CN 178 можуть укладатися саморозтічної суміші Ceresit CN 69, Ceresit CN 72, Thomsit DD, Thomsit DX. Технологічні властивості розчинної суміші Ceresit CN 178 дозволяє підготувати її поверхню під укладання облицювальної плитки, ковроліну, лінолеуму або фарбування без нанесення самовирівнюються шарів.

Властивості
легко вирівнюється за допомогою звичайних інструментів
стійка до помірних механічних впливів
висока адгезія до основи
тріщиностійка
можливе нанесення по гідро-, тепло-, звукоізоляційним верствам
зручна і проста в застосуванні

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно СНиП 3.04.01-87, СНиП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням розчинної суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Всі неміцні ділянки слід видалити. Тріщини розшиваються і поглиблюються механічним шляхом на глибину 1/2 товщини основи і шириною до 5 мм, грунтуються Ceresit CT 17 і закладаються сумішшю розчину Ceresit CN 178. При товщині шару стяжки від 15 до 40 мм основу необхідно заґрунтувати повністю. При товщині шару понад 40 мм основа очищається від речовин, що зменшують адгезію, і зволожується, після чого укладається шар Ceresit CN 178. При влаштуванні плаваючих стяжок на роздільному шарі товщина шару повинна бути не менше 40 мм.

Укладання Ceresit CN 178 по грунтовці повинна проводитися не раніше, ніж через 4:00 після її нанесення.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінитися. Суміш Ceresit CN 178 містить цемент, і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

На площах більш 30 м2 в стяжках із суміші Церезіт CN 178 необхідно виконувати деформаційні шви. На основах, що мають такі шви, необхідно провести їх дублювання. Крім вищевикладеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами з влаштування підлог. Застосування матеріалу не представляє труднощі за умови дотримання правил, викладених у даному технічному описі.

У разі використання матеріалу в умовах, що не розглянутих в сьогоденні технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Витрата води для приготування розчинової суміші:

- Пластична консистенція 2,75 л води на 25 кг сухої суміші

- Рухома консистенція 3,25-3,5 л води на 25 кг сухої суміші

Усадка не більше 2 мм / м
Витрата сухої суміші око ло 2,0 кг / м2 на 1мм товщини шару

Стяжка для підлоги: особливості
Стяжка для підлоги: особливості
Під час проведення ремонту, напевно, початковим етапом є вирівнювання підлоги. Ця процедура є обов'язковою для отримання остаточного рівного покриття. Для такого виду роботи використовують суміш для стяжки підлоги.Види вирівнюючих розчинівСтяжка ..

Теги: ceresit, сn, 178, легковирівнююча, суміш, 15-80мм, кг, матеріали, для, влаштування, та, ремонту, стяжок сn, легковирівнююча, матеріали