1 193 грн
Є в наявності

Високоміцне покриття для підлоги Ceresit CN (Церезіт СН) 76

Самовирівнююча розчинна суміш для влаштування покриттів підлоги всередині і зовні будинків (товщина шару від 4 до 50 мм)
Властивості
стійка до механічних впливів
стійка до стирання
володіє гідрозахисним властивостями
швидкотужавіюча (технологічне пересування по поверхні можливо через 3:00)
висока адгезія до основи
товщина шару від 4 до 50 мм
зручна і проста в застосуванні
екологічно чиста


Область застосування Ceresit CN (Церезіт СН)

Суміш Ceresit CN 76 призначена для влаштування покриттів підлоги по бетонних підставах всередині і зовні будівель і споруд промислового та цивільного призначення. Розчинна суміш Ceresit CN 76 може використовуватися для влаштування покриттів підлог під ухилом.


Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно СНиП 3.04.01-87, СНиП 2.03.13-88 та Д Б Н В.2.6-22-2001. Бетонні основи необхідно очистити від пилу, бруду, масляних, бітумних та ін. Плям, що впливають на адгезію. Тріщини в підставах розшиваються, грунтуються грунтовкою Ceresit CT 17 і закладаються сумішшю розчину Ceresit CN 76. Потім вся поверхня покривається шаром грунтовки Ceresit CT 17, через 6:00 поверхня готова для нанесення розчинної суміші. Гладкі поверхні перед грунтуванням слід обробити до отримання шорсткої поверхні.


Виконання робіт

Пристрій покриттів підлоги (товщина шару від 4 до 15 мм). Суху суміш розчинити чистою водою (температура води + 15-20 ° С) з розрахунку 3,5 л води на 25 кг сухої суміші (пластична консистенція) або 4,5 л води на 25 кг сухої суміші (текуча консистенція) і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Суху суміш необхідно в міру перемішування поступово додавати у воду. Потім розчинна суміш витримується 3 хвилини, після чого знову перемішується. Використання суміші розчину можливо протягом 20 хвилин з моменту приготування. Готову розчинну суміш вилити на підготовлену основу і розподілити по поверхні за допомогою гумової мірної планки, зубчатого шпателя або інших інструментів. При виконанні робіт на великих площах для видалення бульбашок повітря з розчинної суміші необхідно провести деаерацію, використовуючи жорсткий голчастий валик. Для подачі розчинної суміші можна використовувати поршневий або шнековий насос.

При перервах у роботі більш ніж на 20 хвилин інструменти та обладнання слід промити водою і очистити від розчинної суміші. Затверділий розчин можна видалити механічним шляхом.

Пристрій покриттів підлоги (товщина шару від 15 до 50 мм). 25 кг сухої суміші Ceresit CN 76 ретельно перемішати з заповнювачем фракцією до 8 мм в пропорції 2 частини Ceresit CN 76 і 1 частина заповнювача. Додати чистої води з розрахунку 3,75-4,0 л і перемішати до однорідної маси без грудок. Кількість води регулюється з урахуванням вологості заповнювача. Потім розчинна суміш витримується 3 хвилини, після чого знову перемішується. Використання суміші розчину можливо протягом 20 хвилин з моменту приготування. Розчинна суміш укладається на підготовлену основу і розподіляється по поверхні за допомогою гумової мірної планки і шпателя.


Примітка

Надмірна кількість води спричиняє воздухововлеченіе при замішуванні, а також знижує міцність покриття і може призвести до його розшарування, що неприпустимо.

Ceresit CN 76 застосовується для виготовлення підлог, експлуатованих при дії механічних навантажень, наприклад, рух навантажувачів (мінімальна товщина шару 6 мм).

У разі застосування Ceresit CN 76 в якості покриття підлоги в приміщеннях з агресивним середовищем покриття слід захистити спеціальними складами в залежності від роду та рівня агресивного середовища.

Роботи слід виконувати при температурі основи від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінитися. Ceresit CN 76 містить цемент і в момент гідратації настає лужна реакція, тому під час роботи необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Самовирівнююча суміш: чому варто купувати?
Самовирівнююча суміш: чому варто купувати?
На даний час будівельна хімія представлена ​​в досить великому асортименті товарів. Для підлог дуже затребуваною є самовирівнююча суміш, вона запропонована для покупців у вигляді особливого розчину, яка має здатність розтікатися по площині, приймаючи..

Теги: ceresit, високоміцне, покриття, для, підлоги, кг, матеріали, влаштування, та, ремонту, стяжок високоміцне, матеріали