514 грн
Є в наявності

Грунтовка глибокопроникаюча безбарвна Ceresit CT 17 "супер"

Для зміцнення і просочення підстав під оздоблювальні, гідроізоляційні, теплоізоляційні та інші покриття
Властивості

* Безбарвна
* Зміцнює основу
* Збільшує адгезію покриттів до основи
* Зменшує водопоглинання
* Готова до вживання
* Не містить органічних розчинників
* Екологічно чиста
Галузь застосування

Грунтовка Ceresit CT 17 супер призначена для зміцнення і просочення пористих, неміцних і сильно всмоктуючих підстав (легкий бетон, штукатурки, гіпсові та цегляні поверхні), збільшення адгезії матеріалів Ceresit до основи.

Особливо ефективна:

* Для підвищення міцності поверхневого шару дуже слабких основ;
* При відновленні фасадів будівель і споруд;
* Для закріплення поверхні стін перед наклейкою тонкошарових шпалер і фарбуванням вододісперсійними фарбами;
* При необхідності збереження кольору оброблюваної поверхні основи.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно СНиП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням грунтовки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Всі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти матеріалами груп CN, СТ, СХ в залежності від стану і призначення конструкції за 24 години до початку робіт. Підстави з елементами біологічної корозії обробити спеціальними препаратами або видалити механічним шляхом.
Виконання робіт

Грунтовку Ceresit CT 17 супер необхідно наносити пензлем, валиком або щіткою. Залежно від стану поверхні грунтовка може наноситися в один або два шари. При обробці стяжки підлоги перед укладанням самовирівнюються покриттів грунтовка наноситься в 2 шари з інтервалом 2:00. При нанесенні грунтовки в два шари, для першого шару може застосовуватися грунтовка більш низької концентрації. Інструменти слід відразу ж після застосування промити водою.
Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 С до +35 С і відносній вологості повітря до 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання грунтовки може змінитися.

Витрата: 0,1-0,2 л / м.кв.

Рекомендовані товари

Теги: ceresit, ст, супер, глибокопроникаюча, грунтовка, безбарвна, грунтовки ст, супер, глибокопроникаюча, грунтовки