- Бренд:
- Модель:Stucco Veneziano
- 1000
Stucco Veneziano використовують у класичному стилі оформлення інтер'єру та стилі лофт. Воно чудово виглядає на колонах та окремих архітектурних елементах інтер'єру (стінових панелях, арках, стелях, стовпах, капітелях і т.п.). При додаванні пігментних паст за допомогою спеціальної техніки нанесення дозволяє імітувати відполірований блискучий зріз мармуру або натурального каменю. Утворює міцне довговічне покриття. Паропроникне.
Може комбінуватися з іншими видами декоративних матеріалів: «Travertino», «Marmorino», «Art Beton» TM Maxima.
Склад :
акриловий сополімер, наповнювачі, вода, цільові добавки.
Колір :
білий.
Колорування :
Колорується ручним способом із використанням пігментного концентрату «Farbex Color», інших водних колорувальных паст або машинним способом та ін.
Для виключення відмінностей у відтінках кольору, рекомендується використовувати продукцію однієї партії. У разі використання продукції різних партій необхідно проводити їх змішування.
Після колорування можливі незначні відхилення у технічних показниках на продукцію.
ТЕХНІЧНІ ПОКАЗНИКИ
Розріджувач :
вода. Допускається розбавлення не більше 10% від загальної маси.
Витрата :
500 г/м² - 700 г/м² залежно від техніки нанесення і кількості шарів
Час висихання (20 °С, 60% RH) :
24 години, час висихання збільшується в міру зниження температури та підвищення відносної вологості повітря. Остаточну міцність покриття набуває через 28 днів!
Спосіб нанесення :
- наносити за допомогою гладилки або шпателя з нержавіючої сталі;
- створювати фактуру за допомогою гладилки з нержавіючої сталі, можливо також використовувати різноманітний декоративний інструмент для створення додаткових ефектів