542 грн
Є в наявності

Johnstones Classic Matt Woodstain декоративний антисептик для зовнішніх робіт. Класична спеціальна захисна морилка на основі розчинників для зовнішніх дерев'яних поверхонь

Призначення.

Морилка «Johnstone's Classic Matt Woodstain» призначена для захисту деревини від вологи і механічного руйнування.

Галузь застосування.

Застосовують у екстер'єрних роботах для нових або ж оброблених дерев'яних поверхонь (пиломатеріали, настили, облицювання, віконні рами), у тому числі що знаходяться в зіткненні з грунтом і землею. Однаково добре підходить для більшості деревних порід.

Ключові переваги.

Проста процедура використання.

Глибоке просочення матеріалу на рівні мікропор і надійний захист від вологи.

Підкреслює деревну структуру і надає їй спеціальні відтінки цінних порід дерева.

Чи не завдає шкоди навколишньому середовищу і здоров'ю людини, не має запаху.

Пожежо-, вибухо- небезпечний матеріал (висока летючість компонентів).

Спосіб застосування.

Морилка для дерева «Johnstone's Classic Matt Woodstain» наноситься в 2-3 шари на очищену від бруду, пилу, залишків кори, знежирену поверхню пензлем, валиком або розпилювачем. Повне висихання досягається в середньому через 16-24 години, після чого можна повторити процедуру. Час висихання залежить від температурних умов роботи і відсотка вологості. Перед застосуванням ретельно збовтати без розведення і змішування з іншими засобами. Для продовження терміну служби обробленої поверніть рекомендується додатково покрити її іншими фінішними захисними засобами.

Витрата.

При нанесенні одного шару середня витрата складає 14-16 м2 / л і залежить від температурних умов і відсотка вологості повітря, а також стану оброблюваної поверхні.

Метод впливу.

Морилка «Класік Мет ВУДСТІЛ» проникає в структуру матеріалу, формуючи поверхневу дихаючу мікропористу матову плівку, яка запобігає гниттю, лущення і розтріскування деревного матеріалу.

Заходи безпеки.

При нанесенні морилки потрібен захист відкритих ділянок тіла і очей. При попаданні в очі і рот - промити водою. Містить у своєму складі високолетких горючі речовини. Утилізується в якості побутових відходів.

Теги: декоративний, матовий, антисептик, classic, matt, woodstain, , антисептики декоративний, антисептики