Добавки в бетон та розчин

В процесі будівництва стандартним розчином або бетоном вважається той, в якому присутня вода, пісок, дрібний і крупний заповнювач. Бувають випадки, коли не можна вирішити деякі з проблем, використовуючи стандартний розчин, тому в суміш додаються різні добавки, за допомогою яких з'являються ті або інші характеристики.

Добавки мають доступні ціни, придбати їх можна в інтернеті-магазині «Будівельна гільдія».

Широкий асортимент продукції

На даний момент існує велика кількість добавок в бетон і розчин, що виконують такі функції:

    підвищення щільності розчину;

    робота з схоплюванням (його уповільнення або прискорення);

    зниження витрати;

    збільшення жаростійкості;

    пластифікуючі добавки;

    збільшення морозостійкості;

    збільшення жаростійкості, стійкості до кислот і абразивних середовищ.

Серед основних видів і напрямів добавок можна визначити три групи: пластифікатори, протиморозні, мінеральні. Мінеральні добавки можуть мати як активні речовини, так і речовини, промовці наповнювачами. Активні речовини додають розчину або бетону потрібну водостійкість, вони складаються з хімічних інгредієнтів. У них присутній кремнезем, який дозволяє отримати бетону потрібну характеристику вже після його твердіння. Вибираючи наповнювачів, які не мають в своєму складі гідравлічних властивостей, навпаки діють як сповільнювач активних компонентів.

Пластифікатори необхідні для того, щоб зробити матеріал пластичнішим і гнучкішим, тим самим його набагато простіше кластиме в процесі будівництва. Дана добавка необхідна також і для того, щоб в процесі зберігання розчин не розшаровувався, а вода не відводилася в надмірній кількості.

Протиморозні добавки необхідні для того, щоб розчин нормально функціонував при низьких температурах.Показано з 1 по 48 із 57 (всього 2 сторінок)