1 023 грн
Є в наявності

фарба дисперсійна
Декоративна супербіла фарба для внутрішніх робіт. Використовується для фарбування стелі та стін з високими вимогами до білизни поверхні. Утворює покриття, що допускає легку вологу чистку і повторне фарбування. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП, OSB, фанери, гіпсокартону, шпалер, в тому числі з волокна "рауфазер".

Фасовка: 1 л, 2,5 л, 5 л, 10 л

Витрата: 55-90 мл / м²

Колір: білий

Ступінь глянцю: матова

Щільність: 1,51 кг / л

Клас стирання: 3

Нанесення наступного шару 2 години

Розріджувач: розбавляти

Зберігання: 18 місяців

Як правильно підібрати фарбу для інтер'єру?
Як правильно підібрати фарбу для інтер'єру?
Будівельні магазини пропонують людям великий вибір різних матеріалів. В такому асортименті можна розгубитися, якщо у вас немає відповідного досвіду в цій сфері. Якщо вам потрібна фарба для інтер'єру, варто розібратися з основними видами покриттів..
Фарба на прикладі Тіккуріла
Фарба на прикладі Тіккуріла
Як відомо, деякі види фарб при подальшій експлуатації можуть негативно впливати на людське здоров'я. Фарби низької якості можуть привести до гострого отруєння. Фарба Тіккуріла виготовляється на основі натуральних сировинних матеріалів, таких як:&..
Фарба для стелі
Фарба для стелі
Фарбування стелі - процес не особливо складний і трудомісткий, особливо коли матеріал і робочий інструмент підібраний правильно. На даний момент фарба є найбільш популярним оздоблювальним матеріалом. Єдина складність полягає у виборі самої фарби, яка..
Фарба для стін
Фарба для стін
Що робити, коли банальні шпалери вже набридли, та й ціни за рулон не всім по кишені, а потрібно враховувати, що на кімнату необхідно як мінімум чотири рулона шпалер? Ідеальним рішенням буде фарбування стін в улюблений колір, благо палітра фарб предст..

Теги: декоративна, супербіла, фарба, euroweiss, d604, 10л, фарба, для, стін декоративна, фарба