1 632 грн
Є в наявності

Фасадна фарба Дюфа - Fassadenfarbe - f90, призначена для фінішного декоративного покриття фасадів будівель, а також для захисту від атмосферних впливів. Відмінно Відмінно заполняющая і покриває синтетична, фасадна фарба Дюфа, додає будівлям декоративний вигляд і створює виразну архітектурну форму. Покриття фасадної фарби Дюфа, має захисну у тому числі і атмосферостойкую здатність, має відмінні адгезійні характеристики за умови сумісності підстави і фарби. Можливе застосування фарби для утворення стійких до стирання матових покриттів всередині приміщень. Фасадна фарба Дюфа, сумісна з усіма дисперсійними фарбами ТМ «dufa».


Витрата синтетичної фасадної фарби Дюфа - Fassadenfarbe F90
- Від 150 до 250 мл / м2 в два шари.


Застосування синтетичної фасадної фарби Дюфа - Fassadenfarbe F90
Перед нанесенням, фарбу необхідно ретельно перемішати. Наносити фарбу Fassadenfarbe на поверхню, можна за допомогою валика, кисті, або розпилювачем (безповітряним способом). Завдяки відмінним адгезійним характеристикам фарби до різних поверхонь, то можливо її нанесення на гладкі волокна, кахельну плитку і на готові елементи з важкого бетону. При нанесення фарби на вищеперелічені поверхні, фарбу Fassadenfarbe розбавляють водою на 10%. Нанесений шар фарби сприяє полегшенню подальшій обробці оп поверхні. При фарбуванні необхідно стежити за рівномірним нанесенням і розподілом фарби на поверхні.
Фарба фасадна Дюфа - Fassadenfarbe може бути нанесена на всі придатні для обробки поверхні. Перед нанесенням необхідно підготувати підставу. Неміцні ділянки поверхні основи необхідно видалити і закрити будівельною сумішшю. Міцність покриття повинна бути не менше міцності підстави. Не допускається нанесення міцного покриття на слабка основа. Залишки старої фарби на критичних підставах необхідно видалити, щілини обробити та ізолювати. Свіжо - оштукатурені ділянки основи необхідно обробити до досягнення рівномірної всмоктуючої здатності поверхні. Так як свіжа штукатурка володіє підвищеним влагопоглощенієм і може сприяти нерівномірному вбирання фасадної фарби в слідстві чого можливо пляма утворення на поверхні.
Підстави з дуже високим влагопоглощенієм, рекомендується загрунтувати спеціальною грунтовкою dufa Tiefgrund D14. Обробка грунтовкою також зміцнює основу.

- Перший - основний шар покриття, наноситься фарбою розведеною водою у відсотковому співвідношенні залежно від всмоктують здібностях підстави
- Другий - заключний шар фарби, наноситься в чистому вигляді без розведення з водою.

- При теплій і сухій погоді повторне фарбування підстави, можливо в той же день
- При прохолодною і сирої погоди час висихання фарби Fassadenfarbe помітно збільшується
- Температура навколишнього середовища при нанесенні повинна бути не нижче + 5C


Властивості синтетичної фасадної фарби Дюфа - Fassadenfarbe F90
- Атмосферостійка
- Еластична
- Светопрочность- Светопрочностью
- Довговічна
- Володіє прекрасною покривістістю
- Чи не розшаровується
- Висока адгезія до складних погано піддається забарвленню поверхням
- Відмінні дифузійні властивості, можливо застосування на новобудовах
- Висока стійкість до стирання
- Матова


Упаковка фасадної фарби Дюфа - Fassadenfarbe F90
Фарба фасується у фірмову пластикову упаковку по 1 л, 2.5 л, 5 л і 10 літрів.

Теги: синтетична, фасадна, фарба, дюфа, fassedenfarbe, f90, 10л, фарба, для, зовнішніх, робіт синтетична, дюфа, фарба