7 600 грн
Є в наявності

Матова акрилова фарба для стін, з прекрасною стійкістю до миття, для внутрішніх робіт (клас 1 стійкості до мокрого стирання, ISO 11998). Продукт містить віск, що робить пофарбовану поверхню стійкою до дії вологи та забруднень. Завдяки спеціальному гідрофобному покриттю фарби EasyCare рідина, що потрапила на поверхню (наприклад, прохолодні напої, соки) не поглинається в основу, а залишається на поверхні у вигляді крапель. Мала контактна площа між краплею і базовою поверхнею знижує ризик забруднення та значно спрощує чищення поверхні. Фарба EasyCare не утворює бризок, легко наноситься і рівномірно розрівнюється, утворюючи гладку поверхню. Продукт практично не має запаху і колерується в широкій колірній гамі. Висока стійкість акрилової фарби до стирання на багато років забезпечує поверхню, за якою легко доглядати.
Продукт призначений для фарбування стін і стель в сухих приміщеннях, де пофарбована поверхня повинна мати добру стійкість до миття. Наприклад, у вітальні та дитячій, в передпокої, на кухні, в коридорі, в офісі, а також у громадських приміщеннях, що вимагають частого миття: в школі, дитячому садку, магазині, готелі, ресторані тощо.

Ступінь блиску: Матова
Витрата: 10 m²/л
Час висихання: 2 г.
Кількість шарів: 2

Особливості продукту
Миється
У 10 разів міцніша
Гідрофобні властивості
Технологія StayClean

спосіб застосування

Пористу, наприклад зашпакльовану або не пофарбовану попередньо поверхню заґрунтувати 1 шаром фарби Bindo Base. Поверхню, покриту алкідною або олійною фарбою, а також поверхню з виробничим лакуванням або фарбуванням, попередньо не оброблені ДСП і ДВП, а також поверхню з різною пористістю (наприклад, з точковою шпаклівкою) заґрунтувати фарбою Bindo Base. Для отримання покриття, що відповідає вимогам, у разі інтенсивних червоних, жовтих і помаранчевих тонів ґрунтову фарбу бажано колерувати якомога ближче по тону з фарбою поверхні.
Для фінішної обробки поверхні використовуйте фарбу EasyCare. Перед використанням продукт необхідно ретельно перемішати. Фарбу наносять на поверхню в 2 шари валиком або пензлем, даючи поверхні висохнути відповідно до вимог у проміжку між нанесенням шарів. Фарба готова до використання і не потребує розведення. При розведенні фарби або нанесенні на поверхню більш тонкого шару,