Емаль для радіаторів

Фарбування радіаторів опалення - це важливий і відповідальний процес. Потрібно вибрати ту емаль, яка не виділяє в повітря небезпечні компоненти. У наш час емаль для радіаторів запропонована в великому асортименті, тому вам потрібно підібрати відповідний вид покриття для своєї кімнати.

Види емалі для радіатора опалення

Емалі для радіаторів діляться на кілька видів залежно від свого складу. Для фарбування пристосувань опалення можна користуватися тільки спеціальними фарбами:

  • водно-дисперсійна фарба - вона вважається найбільш доступною водної емаллю на сучасному ринку. Подібні емалі добре справляються зі своїм призначенням. Цей вид фарби від виробника Сніжок і інших компаній продається в різноманітних виконаннях.

Щоб забарвити чавунний радіатор, можна користуватися акриловою, силікатної і клейовий фарбою. Клейова емаль від Снєжка не підходить для того, щоб пофарбувати радіатор. Опалення, пов'язане з високими температурами, сприятиме появи неприємного запаху. До того ж, радіаторна емаль на основі клею швидко вицвітає, боїться різких змін температурного режиму і високого рівня вологості.

Серед водних фарб на особливу увагу заслуговує силікатна склад. Він прекрасно проявив себе в якості радіатора фарби для обробки чавунних батарей. Силікатна складу не виділяє в повітря неприємний запах. Можна мити силікатну фарбу або чистити її жорсткими щітками. Емаль від компанії Сніжок захистить радіатор від різних негативних факторів навколишнього середовища;

  • алкідні емалі - це радіаторні фарби для чавунних батарей, які стійко витримують найсильніше опалення на максимальних температурах. Завдяки такому покриттю чавунний радіатор буде залишатися привабливим протягом тривалого часу.

Краща основа для радіатора - це акрилові склади. Стабільна й довговічна емаль не виділяє різкого запаху, коли чавунні радіатори нагріваються. Радіаторний склад зберігає свій неперевершений вигляд на довгий час, оскільки він не боїться всіляких негативних факторів.

Акрилові емалі дуже довговічні і надійні. Навіть якщо чавунний радіатор нагріється до високої температури, емаль Сніжок не змінить свого зовнішнього вигляду. Користуватися подібними покриттями для чавунних радіаторів можна навіть в тому випадку, якщо у вас в приміщенні панують складні умови.

Емалями на основі акрилової потрібно користуватися в тому випадку, якщо ви хочете, щоб чавунний радіатор не довелося перефарбовувати щороку. Фарба протримається максимально довго, не покриваючись тріщинами і сколами.

Якими ще фарбами можна користуватися для фарбування батарей опалення?

Складами інших видів користуватися для виконання подібних цілей не рекомендується. Це обумовлено тим, що їх склади не витримують вплив високих температур. Вже незабаром чавунний радіатор втратить свій первісний вигляд, що значно ускладнює процес догляду за батареями.

Деякі фарби виділяють в повітря різкий запах, що негативно позначається на вашому комфорті. До того ж, запахи хімії можуть стати причиною виникнення проблем зі здоров'ям і найсильніших алергічних реакцій. Саме тому поставтеся до вибору покриття відповідально, щоб в майбутньому не зіткнутися з неприємностями.

У нас ви можете купити радіаторні фарби, ціна яких правильна. Ми пропонуємо товари від Снєжка і інших світових виробників. Подивіться каталог, щоб вибрати ту продукцію, яка вам підходить. У разі необхідності на допомогу завжди готові прийти наші консультанти. Ми зібрали тільки перевірені товари найвищого рівня якості, які не пропонують небезпеки для вашого здоров'я.Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)