121 грн
Під замовлення

Шпаклівка гіпсово-перлитная стартова Ізогіпс EUROGIPS IZO (Туреччина) - 30 кг

Перлітова штукатурка для внутрішніх робіт. Для вирівнювання стін і стель всередині приміщень. Придатний для закладення великих тріщин, сколів.
Наноситься на цеглу, бетон, газобетон.

Властивості:
відсутня тривала витримка за часом при виконанні штукатурних робіт;
відсутні усадочні тріщини; наносимая вручну перлітова штукатурка знижує навантаження на будівлі на 50%, в порівнянні з цементною штукатуркою;
володіє більш хорошим звукопоглинанням, в порівнянні з іншими типами штукатурки;
теплостійка і протипожежна;
поглинає вологу і рівномірно віддає її в міру необхідності; поглинає тепло; економічна; може бути нанесена на найрізноманітніші підстави (наприклад: на цеглу, бетон ...)

Шпаклівка гіпсово-перлитная стартова Ізогіпс EUROGIPS IZO (Туреччина) - 30 кг

Ізогіпс EUROGIPS наносимая вручну перлітова шпаклівка знижує навантаження на будівлі на 50%, в порівнянні з цементною штукатуркою. Теплостійка і протипожежна. Поглинає вологу і рівномірно віддає її в міру необхідності. Може бути нанесена на найрізноманітніші підстави: цегла, бетон і т.д.

Завдяки Перлітний наповненню, шпаклівка володіє підвищеними тепло- і шумоізоляційні властивості, а природне походження основних компонентів рецептури сприятливо впливає на мікроклімат в приміщенні. Може наноситися за один прохід Безусадочний шаром товщиною до 20 мм.

Пухкі і нестабільні основи необхідно штукатурити з армуванням по всій поверхні стеклотканевой сіткою з вічком 5 х 5 мм, яку на проміжному етапі штукатурення слід заглибити в штукатурку на третину товщини штукатурного шару.

Теги: eurogips, izo, ізогіпс, шпаклівка, гіпсово-перлитная, стартова, кг, штукатурки, гіпсові ізогіпс, штукатурки