Фарба для внутрішніх робіт

Фарби для робіт всередині приміщень: особливості та види

Під час оздоблення приміщень використовують практичні та зручні матеріали, які забезпечують добрий результат. Фарба для внутрішніх робіт є універсальним складом, що підходить для облицювання стін не тільки в житлових, але також технічних і комерційних приміщеннях.

Купити зручні в роботі суміші для фарбування зручно у компанії «Будівельна гільдія». Тут продається фарба для внутрішніх робіт для стін та інших поверхонь у приміщенні таких відомих виробників як Caparol, Ceresit, Siltek та інших. Представлені матеріали відрізняються за ціною – вона залежить від призначення, складу та фасування кожної фарби.

Навіщо користуватися інтер'єрними складами для фарбування

Вони універсальні та можуть наноситися на поверхні з різних матеріалів. Залежно від поставлених цілей та умов роботи вибирають склади з різними характеристиками. Так, водоемульсійна фарба для внутрішніх робіт містить водостійкі компоненти, тому поверхню, оброблену нею, легко вимити без страху ушкодження. Цей варіант обробки підходить для будь-яких приміщень.

Багатьом подобаються фактурні матеріали з більш рідкою, ніж у звичайних, консистенцією, що випускаються у широкій колірній гамі. Шар, створюваний ними, нагадує потинькований або шпаклювальний, але такі суміші більш функціональні, оскільки виконують декоративні функції. З їхньою допомогою можна створювати текстурні візерунки та орнаменти, втілювати у життя творчі задуми.

Дуже популярні й акрилові фарби для внутрішніх робіт – вони відносяться до найбільш популярних сумішей на водній основі. Зручні тому, що не мають запаху, безпечні як під час нанесення, так і після полімеризації, паропроникні та стійкі до стирання. Ці суміші можуть продаватися в широкому асортименті забарвлень або зафарбовуватися перед застосуванням шляхом додавання пігменту.

Які різновиди можна купити

У компанії «Будівельна гільдія» представлені у широкому асортименті матеріали, необхідні для оздоблення інтер'єру. При виборі необхідно брати до уваги склад і призначення, адже вибір дуже великий. Багато залежить від поставлених при обробці цілей та завдань, а також показників вологості у приміщенні.

У каталозі можна вибрати та замовити такі матеріали:

  • латексна фарба для внутрішніх робіт. Так називається водорозчинна екологічна суміш із легким, ледь відчутним запахом, який не містить розчинників. Відрізняється високим ступенем білизни та гарною покриваністю, проста у застосуванні, паропроникна;
    • шовковисто-матова
    • глянсова
    • матова
  • вінілова інтер'єрна. Емульсія, яка підходить для обробки стін та стелі, згодом не жовтіє. Відрізняється гарною покриваністю та збереженням кольору, створює матове покриття.

У каталозі представлено дуже багато інших фарб для стін. Зокрема, можна вибрати універсальні суміші для декорування інтер'єру та фасаду, тобто застосування та зовні приміщення.

Інтернет магазин будівельних матеріалів зі складом в Києві.

З нами Ви заощадите 20-30% і збережете свій час за рахунок доставки Вам під будинок або об'єкт!

Ми працюємо безпосередньо з виробництвом і можемо гарантувати низьку ціну.

Ви отримаєте 100% замовлення в цілісності і зможете його сплатити при отриманні.

Переконайтеся самі зателефонуйте або залиште замовлення онлайн!Показано з 1 по 48 із 119 (всього 3 сторінок)