Фасадна фарба

Фасадні фарби для зовнішніх робіт: застосування, види

При проведенні будівельних робіт необхідно захистити фасад від негативних впливів. Для цього необхідно купити фарбу для зовнішніх робіт, яка за характеристиками відрізняється від інтер'єрної. Вона більш стійка до вологи та опадів, зберігає всі характеристики у сильну спеку та мороз, не боїться ультрафіолету.

Фарба для зовнішніх робіт надає будівлі естетичного, завершеного вигляду, а також продовжує термін служби фасаду. Без спеціальної обробки навіть камінь з часом втрачає зовнішню привабливість, обростає мохом, на поверхні з'являється грибок. Особливо чутливі до негативних впливів дерев'яні споруди.

Характеристики та відмінності

У компанії «Будівельна гільдія» представлені матеріали від таких виробників як Siltek, Ceresit, Baumit, Vamiut та інші. Тут можна купити фарбу для зовнішніх робіт по металу, для дерева та інших матеріалів. У порівнянні з інтер'єрною, така суміш відрізняється більшою міцністю та тривалим терміном експлуатації. За ціною вона коштує дорожче, оскільки забезпечує стійкий результат.

Серед інгредієнтів використовують потужні біоцидні добавки, здатні протистояти паразитам та іншим негативним впливам у відкритому просторі. Фарби для зовнішніх робіт, купити які зручно у відрах різного обсягу, використовують не лише як захисне покриття. Вони створюють пластичний, щільний шар на поверхні та надають фасаду гармонійного, завершеного вигляду.

При виборі слід звертати увагу на стійкість матеріалу до вигоряння. Будь-який склад згодом втрачає яскравість і насиченість кольору, але з одними це відбувається раніше, з іншими пізніше. Має значення також показник паропроникності, а саме, здатність пропускати водяну пару, яка знаходиться всередині будинку. Він повинен бути високим, щоб не «замикати» вологу всередині стін і не провокувати їхнє відволожування.

Різновиди фасадних фарб

Експлуатаційні якості фарби оцінюють не лише за паропроникністю. Враховують також світлостійкість, несприйнятливість до механічних пошкоджень, сильних дощів, граду та снігу. Перш ніж купити фарбу для зовнішніх робіт дивляться також на її призначення.

У каталозі є універсальні фарби для фасаду та інтер'єру, які можна використовувати всередині та зовні приміщення.

Вирізняють такі різновиди:

  • акрилова фарба для зовнішніх робіт. Виконана на основі води та акрилатів, містить органічні та не органічні добавки, не боїться вологи та температурних перепадів. Висихає за 4 години, зберігає всі показники протягом 10 років;
  • силіконові фарби для зовнішніх робіт. Підходять для обробки газобетону, цегли, піноблоків, вапняних поверхонь. Створюються на основі рідкого скла та органічних затверджувачів, відрізняється високою паропроникністю, міцністю, належить до вогнетривких;
  • силікатна фарба для зовнішніх робіт. Підходить для мінеральних поверхонь, паропроникна, стійка до негативних впливів, відрізняється бактерицидними властивостями.
  • силікон-силікатні.
     

У каталозі можна купити також латексні, структурні та інші види фарб для зовнішніх робіт з різних поверхонь.Показано з 1 по 48 із 80 (всього 2 сторінок)