Кріплення теплоізоляції

Фасадний дюбель - це спеціальний вид кріплення, який застосовується в основному при проведенні фасадних робіт. Головною його особливістю є те, що він закріплюється не тільки в основу матеріалу, а й в його монтовану частину. Також слід зазначити, що дана запчастина користується великою популярністю серед монтажу різних облицювальних матеріалів.

Склад і основні характеристики фасадного дюбеля

Найчастіше представлена ​​деталь виготовляється з нейлону високої якості, що і допомагає зберегти її основні властивості, а також уникнути деформації дюбеля від впливу різних зовнішніх факторів: вітру, сонця, дощу і вологості. Тому дюбель можна монтувати не тільки в приміщенні, а й на вулиці, де можна спостерігати різне коливання температури.

Встановлюється фасадний дюбель за допомогою шурупів або сердечника. Але іноді зустрічаються випадки, коли немає можливості закриття сердечника, тоді вдаються до використання шурупа з наявністю шестигранної головки, яку можна закріпити за допомогою звичайного ріжкового ключа.

Дюбель для теплоізоляції має подовжену конструкцію, завдяки якій її можна застосовувати в матеріалі з наявністю пустот. Наприклад, такому, як: силікатна, клінкерна цегла і пористий бетон. А також за допомогою нього можна зафіксувати різні елементи, навіть найважчі: планки, рами й конструкції з дерева.

Основні переваги в використанні фасадного дюбеля

Завдяки представленому кріпленню, можна забезпечити:

     •  надійне кріплення на поверхні практично з будь-якого виду матеріалу;

     •  якісне складання без застосування додаткових інструментів;

     •  монтаж теплоізоляційного шару самих різних по ширині діапазонів;

     •  простоту і швидкість в установці.

Хотілося б відзначити, що перед установкою дюбеля, свердління поверхнi слід виконувати на кілька міліметрів менше від діаметра застосовуваного дюбеля. Адже тільки так можна забезпечити якість і надійність зробленого.

І на завершення слід підкреслити, що купити кріплення для теплоізоляції на фасад за прийнятною ціною можна в нашому інтернет магазині. У нас представлений великий асортимент самих різних дюбелів, в тому числі і для фасаду. А якщо у покупця має бути велике будівництво, фахівці радять робити покупку даних запчастин оптом. Адже ціна в таких випадках буде значно нижче.Показано з 1 по 24 із 24 (всього 1 сторінок)