Фіброцементна плита

Фіброцементні плити від виробників

Фіброцементна плита, купити яку в будь-якій необхідній кількості пропонує наш спеціалізований магазин, є будівельним оздоблювальним матеріалом композитного типу (в його основі лежить цементна суміш). Крім того, до складу такого сайдингу входять різні мінеральні наповнювачі, волокна, що армують, пластифікатори та інші хімічні добавки. По суті це різновид штучного каменю, який може поставлятися у вигляді панелей, плит або імітації дошки.

Сфера застосування

Плити фіброцементні широко використовуються у сфері облицювання фасадів будівель, наприклад приватних будинків або офісних будівель, бань та інших споруд. Також вони застосовуються при:

 • обробці цоколя;
 • оформленні вхідних груп;
 • внутрішніх будівельних та ремонтних роботах, наприклад для облицювання підлог з незначними ваговими та механічними навантаженнями.

Крім того, вогнестійка фіброцементна плита може використовуватися для фінішного оформлення печей та камінів, що експлуатуються як усередині приміщень, так і у вуличних альтанках або просто неба. Загалом цей матеріал можна вважати оптимальною за вартістю альтернативою керамічній плитці, натуральному дереву та вінілу.

У чому переваги використання

Фіброцементні плити для фасадів та інших оздоблювальних будівельних робіт відрізняються:

 • довговічністю. Термін їх експлуатації за умови дотримання умов монтажу може досягати 40–50 років;
 • незначною вагою. Використання матеріалу не призводить до суттєвого обтяження конструкції будівлі, що дає змогу заощадити на спорудженні фундаменту;
 • простотою у монтажі. За наявності необхідного будівельного інструменту його можна виконати самостійно;
 • високими показниками механічної міцності. Матеріал відмінно витримує ударні навантаження, тиск та зусилля на вигин;
 • відмінними теплоізоляційними якостями. Це дозволяє знизити товщину основного теплоізоляційного покриття для фасаду, що також призводить до прямої економії при виконанні будівельних заходів;
 • гарною шумоізоляцією.

Крім того, за рахунок наявності у складі пластифікаторів та модифікаторів фіброцементні фасадні плити добре переносять вплив сонячного ультрафіолету і опадів, високих і низьких температур атмосферного повітря і навіть не усихають і не гниють з часом. При цьому матеріал є універсальним, оскільки пропоновані виробниками різновиди плит дозволяють підібрати оптимальний варіант для будь-яких оздоблювальних робіт.

Чому вибирають нас

Наша компанія пропонує купити фіброцементні плити від провідних на ринку торгових марок. У каталозі представлено продукцію для проведення як зовнішніх, так і внутрішніх оздоблювальних робіт.

У нас:

 • найвигідніші в Україні ціни, що реалізовано за рахунок прямої співпраці з виробниками;
 • зручні способи оплати;
 • швидка доставка у Києві та будь-яких інших містах країни.

Замовити продукцію можна в будь-якому необхідному обсязі, а в разі потреби консультанти сайту дадуть відповідь на всі питання.Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)