1 100 грн
Є в наявності

Фінішна акрилова шпаклівка

Призначена для суцільного або часткового вирівнювання гіпсових, гладких бетонних, шпакльованих та інших мінеральних поверхонь, а також для деревостружкових плит. Ідеально підходить для фінішного шпаклювання при вирівнюванні поверхні під фарбування.

Рекомендується для фінішного шпатлювання стін і стель у вітальнях, спальнях, дитячих кімнатах, кухнях та інших житлових приміщеннях, а також у дитячих садках, навчальних закладах, готельних, офісних та складських приміщеннях, магазинах, тощо.

Особливості: 1.    Для внутрішніх робіт.
2.    Готова до застосування.
3.    Легко наноситься.
4.    Утворює гладку поверхню.
5.    Має відмінну адгезію до основи. 6.    Легко шліфується, не забиває шліфувальний інструмент.
7.    Не дає усадки.
8.    Високий ступінь білизни.
9.    Формує покриття підвищеної міцності.

Склад Водна дисперсія акрилатного полімеру, мінеральні наповнювачі, пігменти та функціональні добавки.

Витрата на 1 шар, при товщині шару в 1 мм 1 л/м2. Наноситься в один або декілька шарів товщиною до 2 мм. Рекомендована товщина кожного шару 1 мм.

Сухий залишок Близько 70 %.

Густина Близько 1,7 кг/л.

Розмір частинок Клас S1 – згідно з ДСТУ EN 1062-1:2012.

Розріджувач Вода

Спосіб нанесення Наносити металевим шпателем.

Час висихання при температурі +23ºС і відносній вологості 50% Становить 5 годин. Повне висихання не раніше, ніж через 24 години. Час висихання збільшується по мірі зниження температури і підвищення відносної вологості повітря.

Ви можете купити Kolorit за телефоном (044) 494-22-68; (067) 401-08-99, м. Київ, район Голосіївський, Печерський вул. Саперно-Слобідська, 57

Ми здійснюємо доставку продукції на Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці