960 грн
Є в наявності

Флізелін для ремонтних і малярських робіт Wellton Fliz - це нетканий матеріал на основі целюлозних і текстильних волокон, скріплених полімерним сполучним складом. При намоканні цей матеріал не деформується, що вигідно відрізняє його від різних паперових аналогів.

Сфера застосування малярного флизелина Wellton Fliz досить обширна. За допомогою цього матеріалу можна домогтися практично ідеальної поверхні, зміцнивши її і вирівнявши дрібні нерівності. Крім самостійного оздоблювального матеріалу під фарбування, малярський флізелін необхідний як армованої та вирівнює підкладки під будь-які типи шпалер і штукатурки.

Приклеювати малярський флізеліновий полотно можна практично на будь-яку поверхню: штукатурку (не обсипається), гіпсокартон, не видаляти стару фарбу, пластикові поверхні, підстави старих шпалер, склопластик, дерев'яні плити і ДСП.

Малярський флізелін Wellton Fliz, як і всі матеріали з нашого асортименту, є екологічно чистими і безпечними матеріалами, застосування яких дозволено навіть у дитячих садках, школах і лікарнях.

Характеристики

Основні
Виробник Wellton
Країна виробник Німеччина
Тип шпалер Під фарбування
Основа шпалер Флізелін
Матеріал покриття шпалер Флізелін
Колір білий
Догляд за шпалерами Стійкі до стирання
Стійкість до впливу світла Відмінна світлостійкість
Текстура шпалер Без текстур
Спосіб наклеювання Наносити клей на стіну
Ширина рулону шпалер 100.0 (см)
Довжина рулону 50.0 (м)
Додаткові характеристики
Щільність: 60 гм2

Внутрішні стіни - місце для фантазії
Внутрішні стіни - місце для фантазії
Внутрішнє оздоблення, мабуть, найприємніший етап будівельних робіт. Абсолютно не секрет, що основним призначенням внутрішніх стін є поділ простору на різні приміщення та зони. Грамотно виконана внутрішня обробка приміщень є запорукою успішного функці..

Теги: wellton, fliz, 1х50, гр/м2, флізеліновий, стеклохолст, малярний флізеліновий