2 888 грн
Є в наявності

властивості продукту
Має високі адгезійними властивостями, покриває здатністю. Створює на поверхні еластичну плівку. Підходить для фарбування фасадів схильних до усадки, стійка до появи невеликих тріщин. Стійка до вологого стирання та миття із застосуванням будь-яких миючих і дезінфікуючих засобів. Відмінно наноситься на поверхню, утворює однорідне матове покриття, не стікає і швидко висихає. Паропроникна і водостійка, перешкоджає утворенню грибка, цвілі, дріжджів на пофарбованої поверхні. Стійка до ультрафіолетового випромінювання і перепадів температур. Екологічно чиста з нейтральним запахом.

призначення
Захисна, декоративна і ремонтне пофарбування фасадів житлових, громадських, промислових інших будівель. В інтер'єрі застосовується для створення зносостійких і вологостійких покриттів в приміщеннях.

Типи поверхонь під забарвлення
Нові або раніше пофарбовані поверхні фасаду з цементно-вапняної, вапняної, декоративної штукатурки, бетону, цегли, і інших мінеральних основ назовні і всередині приміщень. Підходить для фарбування систем теплоізоляції фасаду, оцинкованого і чорного металу, каменю, шиферу, гіпсокартону, дерева, загрунтованих ДСП, ДВП.

Склад Акрил-стирольна дисперсія, пігменти, функціональні добавки
Ступінь глянцю (ДСТУ EN 13300: 2012) Матова
Витрата 6-8 м² / л (витрата фарби залежить від типу і підготовки поверхні)
Розріджувач Вода
Час висихання при + 23ºС і відносній вологості 65% Сухий від пилу через 30 хвилин, можна перефарбовувати через 2-3 години
Сухий залишок Не менше 50% в залежності від відтінку
Щільність Ок. 1,2 кг / л
Зберігання Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5 ºC). Не допускати заморожування фарби!
Гарантійний термін зберігання 24 місяців з дати виробництва
Упаковка 3 л; 10 л