Гіпс

Гіпс використовується при виготовленні гіпсових форм, виробів, оштукатурюванні стін і стель будівель, іноді відіграє роль добавки до інших сполучень, таких як вапно. Гіпс будівельний відрізняється здатністю швидко схоплюватися, а також твердiти, його отримують при обжигу гіпсового каменю.

Для проведення ремонтних або будівельних робіт використовують різні види матеріалу. Для закладення дрібних тріщин, щілин, швів або схожих дефектів краще використовувати полімерний вид гіпсу, а ось для зміцнення серйозних конструкцій варто скористатися високоміцним видом. Скульптурний гіпс відрізняється природною білизною і вищим ступенем міцності.

Головні характеристики

Гіпс, який використовується при будівельних роботах, дуже швидко схоплюється, тому працювати з ним потрібно швидко. До числа не менш важливих характеристик також варто віднести:

•   стійкість до високих температур;

•   морозостійкість;

•   водовідштовхувальні властивості;

•   низький показник теплопровідності;

•   протистояння механічних впливів.

Важливим плюсом є практичність, адже будівельний гіпс можна застосовувати як всередині приміщення, так і зовні. Його можна використовувати для створення арок, і інших конструкцій з метою декорування приміщення. А ось головна позитивна риса, такого матеріалу, як гіпс - ціна.

Його використовують в якості добавки для отримання різних будівельних сумішей, таких як штукатурка, шпаклівка і наливні підлоги. В процесі виготовлення гіпсобетонних блоків і перегородкових плит головну роль також відіграє гіпс, купити який можна в будь-якому будівельному магазині. Зберігати його необхідно у відповідних умовах, щоб матеріал не втратив своїх технічні характеристики. Це стосується рівня вологості і температури повітря приміщення, яке повинно добре провітрюватися.Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)