Газоблок та цегла

Під час розробки будівельного проєкту різної категорії необхідно приділити особливу увагу вибору відповідних будівельних матеріалів. Найчастіше купують цеглу гуртом, а також газоблок. Попри їх схожі функції, ці будівельні матеріали розрізняються за своїми експлуатаційними характеристиками. Купити цеглу чи газоблок — необхідний крок для початкового етапу планування проєкту, тому дуже важливо визначитися з вибором залежно від потреб та особливостей будівельних робіт.

Цегла: різновиди та їх особливості

Цегла будівельна — популярний матеріал, який використовується вже багато десятиліть, як для будівництва невеликих котеджів, так і для висотних будівель. Професіоналам добре відомі характеристики цього матеріалу, він міцний та надійний. Вартість цегли відносно невисока, проте залежить від її характеристик, виду та виробника.

Існує кілька видів цегли залежно від способу виробництва:

  • Силікатна: найбільш доступний за вартістю варіант, що має правильну геометричну форму і простоту укладання. Однак вона має низьку стійкість до температурних змін.
  • Шамотна: має такі технічні характеристики, як висока стійкість до високих температур, газонепроникність і ефективний захист від агресивних середовищ. Матеріал відмінно підходить для будівництва теплових агрегатів.
  • Лицьова, також відома як порожниста цегла: декоративний вигляд, який застосовується виключно для облицювання різних поверхонь, наприклад, камінів та димоходів.
  • Клінкерний: має підвищену міцність, мінімальне вологопоглинання та тривалий термін експлуатації. Цегла використовується для облицювання та кладки в досить сильному, агресивному середовищі.
  • Червона: вже давно здобула популярність на ринку. Цегляна кладка не вимагає додаткового оздоблення фасаду, забезпечуючи довговічність та хорошу тепло- та шумоізоляцію будівлі.

Купити цеглу гуртом можна у магазині якісних будівельних матеріалів Budgild з доставкою по Україні.

Газоблок: особливості та характеристики

Відносно недавно на ринку будівельних матеріалів з'явилися газоблоки, які мають кілька значних переваг. Вони мають широкий функціональний спектр і при цьому коштують набагато дешевше. Виробництво блоків просте, їх склад включає різні компоненти: цемент, вапно, кварц, спеціальні наповнювачі та воду. Багато виробників працюють над унікальними формулами для створення матеріалу, проте процес виробництва залишається стандартним — змішування всіх компонентів та формування блоків потрібного розміру. Купити газоблок в Україні — гарне рішення для ефективного виконання будівельних робіт та досягнення бажаного результату.

Газобетон, з якого виготовляються блоки, має низку унікальних переваг:

  1. Екологічність. При виробництві газоблоків використовуються лише натуральні компоненти, що робить матеріал безпечним для навколишнього середовища та не призводить до викидів шкідливих речовин.
  2. Стійкість до кліматичних умов. Піноблок має пористу структуру, яка забезпечує гарну вентиляцію та утримання тепла. Ця властивість дозволяє використовувати матеріал у різних кліматичних зонах без необхідності проводити додаткові ізоляційні роботи.
  3. Пожежна безпека. На відміну від деяких інших матеріалів, газоблоки є вогнестійкими, що робить їх відмінним вибором для будівництва як житлових, так і промислових об'єктів.
  4. Доступна ціна. Газобетонні блоки більш бюджетний варіант у порівнянні з альтернативними матеріалами. Це зумовлено як нижчою вартістю самих компонентів, і збільшеним розміром блоків, що дозволяє знизити витрати матеріалу під час будівництва.

Замовити газоблок можна в інтернет-магазині Budgild, а визначитися з вибором вам завжди допоможуть менеджери. Купуйте зараз за вигідними цінами!Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)