624 грн

Технічна карта

Sikasil WS 605 S чорний, 600 мл
Однокомпонентний нейтральний силіконовий УФ-стійкий всепогодний герметик

опис
Sikasil® WS-605 S являє собою довговічний силіконовий герметик нейтрального затвердіння, що поєднує в собі високу здатність компенсації переміщень і відмінну адгезію з великою номенклатурою матеріалів. Sikasil® WS-605 S проводиться відповідно до системи гарантії якості продукції ISO 9001 і програмою турботи про здоров'я.

Галузь застосування
Sikasil® WS-605 S може використовуватися для герметизації і ущільнення там, де потрібно довговічність в жорстких умовах впливу. Особливо він підходить в якості всепогодного герметика для структурного скління, огороджувальних конструкцій і вікон.
З цим матеріалом повинні працювати тільки професійні виконавці.
Для перевірки належної адгезії і сумісності матеріалів повинні бути проведені випробування з реальними поверхнями для реальних умов.
 

Ви можете купити Sikasil за телефоном (044) 494-22-68; (067) 401-08-99, м. Київ, район Голосіївський, Печерський вул. Саперно-Слобідська, 57

Ми здійснюємо доставку продукції на Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Теги: sikasil, 605, чорний, 600, мл, 4.1., фасади фасади