Гідроізоляція та геотекстиль

Захист будинку від впливу вологи - це важливе питання. Необхідно користуватися відповідними матеріалами, щоб впоратися з подібними проблемами. На особливу увагу заслуговує якісна гідроізоляція, яка не дозволить волозі зруйнувати конструкції.

Основні види гідроізоляції

У наш час існує різна гідроізоляція, яка використовується в різних умовах. Поширеними видами матеріалів є такі варіанти:

  • фарбувальна гідроізоляція - це тонке бітумне покриття, яке складається з безлічі шарів. Воно призначене для захисту заліза і металу від корозії. Існує гаряча і холодна суміш для використання в різних умовах. З огляду на простого застосування останній варіант затребуваний серед людей;
  • оклеечная гідроізоляція - подібний матеріал реалізується у вигляді рулонів або панелей. Їх наклеюють на мастику або смолу. Рулонний гідроізоляційний матеріал легко наносити на поверхні. Він підходить для фундаменту, ванної кімнати, басейну та інших конструкцій, рівень вологості в яких високий;
  • обмазочная гідроізоляція - подібні склади формують на основі густих або розм'якшених матеріалів. Обробити басейн, лазню або підвал можна полімерним цементом. Також для гідроізоляції використовується бітумна обмазка. Склади доповнені пластифікаторами і полімерними волокнами цементу. Завдяки цьому фундамент, покрівлю та інші конструкції будуть захищені від вологи;
  • проникаюча гідроізоляція - гідроізоляційні матеріали наносять на стіни і перекриття в рідкому вигляді. Вона здатна проникати глибоко в матеріали, тому поверхня даху, ванна кімната і поверхня підлоги будуть надійно захищені від вологи. Подібної гідроізоляції не страшні дрібні відколи й неглибокі перфорації. Здатність покрівлі та інших конструкцій пропускати повітря зберігається, тому конденсат утворюватися не буде. Шар гідроізоляції проникає навіть в невеликі тріщини, що дозволить отримати оптимальний результат виконання роботи.

Ви можете підібрати підходящу гідроізоляцію для підлог, стін, бетону, даху, лазні, фундаменту та інших конструкцій, орієнтуючись на її основні характеристики. Різні гідроізоляційні матеріали будуть проникати в структуру матеріалу, створюючи надійну плівку для захисту від вологи.

Особливості гідроізоляційних мастик

Такий гідроізоляційний матеріал, як мастика, використовується для захисту від вологи різних будівельних конструкцій. Це оптимальний варіант для гідроізоляції покрівлі і трубопроводів зсередини. Ваша баня, підвал, басейн та інші споруди не будуть руйнуватися внаслідок впливу вологи. За допомогою мастики будинок або квартира стануть міцнішими, оскільки функції матеріалу зберігаються протягом тривалого часового проміжку.

Гідроізоляційна мастика ділиться на кілька видів:

  • бітумна мастика - така гідроізоляція для покрівлі, підвалів та інших конструкцій захищає приміщення від вологи, запобігаючи їх руйнування;
  • полімерна гідроізоляційна мастика - з її допомогою стіни, підлога і покрівля покриваються плівкою, яка захищає від вологи. Матеріал може проникати в структуру конструкцій. Підвал, бетон і дах не будуть поступово руйнуватися;
  • каучукова мастика - цей варіант гідроізоляції, що володіє в'язкою структурою. Використовується він для захисту підвалів, покрівлі, а також інших місць в квартирах і будинках від підвищеного рівня вологості. В основному такий мастикою обробляється покрівля. Гідроізоляційний матеріал містить в своєму складі каучук, тому користуватися ним можна в широкому діапазоні температур. Така гідроізоляція для створення на поверхнях плівок не розтріскується навіть на самому сильному морозі.

Ви можете підібрати відповідний вид мастики, який підійде для використання в конкретних умовах. Варто брати до уваги основні експлуатаційні характеристики гідроізоляційного матеріалу, щоб не зробити помилку в процесі вибору продукції.

Такий гідроізоляційний матеріал, як мастика, має вагомими перевагами:

  • це гідроізоляція, яка здатна проникнути в усі тріщини, забезпечуючи надійний захист від вологи;
  • покрівля не буде видавати гучних звуків, якщо на вулиці йде дощ;
  • такий вид гідроізоляції, як мастики, покращують теплоізоляцію споруди за рахунок створення на поверхнях плівок.

Використання мастики можливо при дуже високих або ж надто низьких температурах. Обробляти покрівлю або іншу конструкцію можна в будь-який час року. Також мастики не бояться лужних і кислотних середовищ. Саме тому покрівля, захищена щільною плівкою, прослужить максимально довго, зберігаючи свій первісний вигляд.

Якщо вам потрібна якісна гідроізоляція для різних конструкцій, звертайтеся на наш сайт. Ми пропонуємо великий асортимент товарів за доступними цінами. У нас можна купити гідроізоляцію для покрівлі, фундаменту, підвалу і для інших конструкцій. Якість товарів найвище, оскільки ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками матеріалів.

Купуйте відповідний для використання в конкретних умовах матеріал, озброївшись допомогою наших консультантів. Вони обов'язково дадуть відповідь вам на всі питання, а також допоможуть визначитися з остаточним вибором. У нас працюють кваліфіковані фахівці, тому ви можете повністю їм довіряти.Показано з 1 по 48 із 83 (всього 2 сторінок)