Гідроізоляція бітумна

Гідроізоляція - це захист споруд від проникнення води і вологості. У сучасному будівництві цей метод користується великою популярністю, тому, що з його допомогою можна істотно продовжити термін експлуатації будівлі і зберегти його зовнішній вигляд.

Різновиди гідроізоляції

Залежно від матеріалу і способу його використання, гідроізоляція стін у ванній ділиться на кілька типів. Так розрізняють склади на основі:

•   цементу;

•   хімічних розчинів;

•   грунтовки;

•   мастики;

•   полімерів;

•   бітуму.

Одним з найпопулярніших методів захисту від вологості приміщення на сьогодні є гідроізоляція бітумна. Вона полягає в застосуванні будматеріалу на основі бітуму, а також різних мінеральних добавок, розчинників і наповнювачів. Найчастіше такий метод гідроізоляції використовують на бетонних, дерев'яних, залізобетонних та інших металевих спорудах (труб, запчастин для автомобіля).

Основні способи застосування гідроізоляції бітумної

Розрізняють два найпоширеніші методи представленої гідроізоляції: вертикальна і горизонтальна. За допомогою першого способу матеріал застосовується на поверхні фундаменту і підвалу, що допомагає запобігти попадання вологи і дощових вод в приміщення. Тоді як завдяки горизонтальному способу гідроізоляції, можна захистити фундамент від проникнення грунтових вод. Такий метод найчастіше використовують в приміщеннях без підвалу.

Як видно, для того, щоб запобігти випадкам підтоплення в будинку, гідроізоляцію бітумну слід починати з фундаменту будівлі. Адже цей етап завжди залишався одним з найбільш важливих в будівництві.

Щоб гідроізоляція підлоги в квартирі була виконана якісно і надійно, фахівці радять обов'язково приступити до цокольній частині приміщення. Адже цоколь безпосередньо стикається з фундаментом і має особливу потребу в захисних вологостійких засобах. Слід зазначити, що при наявності в приміщенні підвалу, обов'язково слід виконати гідроізоляцію його стін. Найчастіше, для цього застосовують різні проникаючі і обмазувальні бітумні суміші і склади.

Підкресливши все вищесказане, слід зазначити, що на сьогоднішній день купити гідроізоляцію для фундаменту не складає труднощів. Даний метод вже давно відзначився надійністю і високою якістю, тому користується великою популярністю серед будівельників.Праймер бітумний Sweetondale 17кг
Нема в наявності
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)