1 грн
Немає в наявності

Характеристика:

Однокомпонентний гідроізолірующій розчин у вигляді сухої суміші фабричного виготовлення з мінеральних і органічних в'язких матеріалів, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок. Після змішування з водою приймає форму однорідного розчину, зручного в роботі і характеризується високою адгезією до основи. Після висихання утворює безшовне ізоляційне покриття легкого, середнього або важкого типу в залежності від кількості і товщини накладених шарів. Стійкий до впливу води в басейнах, водопровідної води і води з підвищеною температурою. Для застосування всередині і зовні будинків на сухих і слабо зволожених підставах.

Галузь застосування:

Розчин призначений для виконання гідроізоляції у всіх приміщеннях з підвищеною вологістю (лазні, душові, ванні кімнати тощо), для гідроізоляції внутрішніх і зовнішніх поверхонь ємностей і басейнів, гідроізоляції стін підвалів і фундаментів із зовнішнього боку і, після посилення склотканиною, для виконання гідроізоляції терас і балконів. Може застосовуватися для ізоляції мінеральних підстав з максимальною шириною тріщин до 0,4 мм. Гідроізоляційним розчином можуть покриватися такі підстави: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, з легкими наповнювачами і комірчастих бетонів - виконаних з повним швом, цементні стяжки, цементні та цементно-вапняні штукатурки. Також може застосовуватися в якості клейового розчину для приклеювання плит з екструдованого пінополістиролу до мінеральних основ і для виконання базового армованого шару на поверхні цих плит при утепленні підвальних приміщень (цоколя).

Технічні дані:

Склад: портландцемент, полімерні зв'язуючі матеріали, мінеральні наповнювачі, модифікуючі добавки. Насипна щільність: близько 1,68 г / см3. Здатність заповнення тріщин: ≤ 0,4 мм. Адгезія з бетонною основою: ≥ 1,0 МПа. Водонепроникність: ≥ 0,5 МПа. Стікання: відсутня.

Робочі дані:

Грунтуючі засоби: TIEFGRUND LMF 301 Температура застосування (повітря, підстави, матеріалів): від + 5 ° C до + 25 ° C. Мінімальна товщина покриття: 2 мм. Максимальна товщина покриття: 5 мм. Пропорції змішування з водою: 5-6 літрів води на 25 кг сухої суміші. Час придатності до застосування після змішування з водою: близько 2:00 (при температурі 20OC) Час початкового затвердіння: близько 60 хвилин Час висихання першого шару: 3:00 Час висихання другого та кожного наступного шару: близько 3-4 годин Витрата: близько 1,5- 1,7 кг / м. для шару ізоляції товщиною 1 мм. Можливість проведення подальших робіт (напр. Приклеюванню керамічної плитки): залежно від товщини покриття, час висихання приймається з розрахунку 0,8 мм на добу (при температурі + 20.C і вологості повітря близько 60%).

Спосіб застосування:

Підготовка основи: Підстави повинні бути рівними, несучими, щільними, стабільними, сухими і очищеними від забруднень, які здатні зменшити адгезію ізоляційної ма си (напр. Від пилу, вицвітання, масел і жирів, малярних покриттів). Подряпини і тріщини підстави шириною більше 0,4 мм виправити шляхом і х розшивки і заповнення шпатлевочно- реставраційним розчином SPACHTEL-REPARATURMORTEL 429, вирівнюючим розчином NIVELLIERENDE SPACHTELMASSE 427 або іншим, відповідним до виду підстави. Передбачені для покриття розчином краю слід скосити, а внутрішні кути рекомендується скруглить розчином SPACHTEL-REPARATURMORTEL 429. Радіус закруглення повинен становити близько 4 см. Бетонні основи повинні бути укладені не менш, ніж за 3 місяці до початку проведення робіт, цементні та цементно-вапняні штукатурки , а також цементні стяжки - не менше, ніж за 4 тижні. Сильно вбираючі і запилені основи слід заґрунтувати засобом TIEFGRUND LMF 301. При здійсненні робіт в період високі х температур основи рекомендується змочити водою.

Підготовка матеріалу до роботи:

Суху суміш змішати з відповідною кількістю чистої, холодної води, заважаючи вручну або механічно з використанням мішалки або бетономішалки. Час механічного розмішування має становити 2-3 хвилини. Після розмішування першої партії розчину перевірити її консистенцію. У необхідних випадках відкоригувати кількість додається в оди. Встановлену пропорцію замішування одою рекомендується записати, щоб наступні партії розчину були приготовлені таким же способом. У разі необхідності використання частини упаковки всю суху суміш потрібно старанно розмішати, бо під час транспортування могло відбутися розподіл складових. Затверділий розчин не розбавляти водою і не змішувати зі свіжим матеріалом.

Нанесення:

Приготований розчин можна наносити на ізольовану поверхню пензлем, валиком або сталевим шпателем шарами товщиною в залежності від виду виконуваної гідроізоляції. В разі захисту від вологості вся товщина шару ізоляційного покриття повинна становити 2-2,5 мм, у випадку захисту від просочується води 3- 3,5 мм, у той час як при утворенні стовпа води заввишки 5 м - 4-4,5 мм . Перший тонкий контактний шар накладається з метою закривання пір в підлозі. Після його нанесення потрібно почекати близько 3:00, щоб шар схопився, і можна було робити наступний. Наступний шар накладається, коли попередній шар ще вологий. Між виконанням кожного наступного шару потрібно також зберегти технологічну перерву 3-4 години.

Рекомендується перший шар накладати пензлем, другий шпателем. У разі дворазового накладання маси пензлем потрібно зберегти правило перехрещування мазків. Товщина окремого шару ізоляції повинна становити не менше 2 мм, у той час як з'єднує максимальна товщина накладається покриття не може перевищувати 5 мм. У разі терас і балконів, в процесі виконання ізоляції необхідно в неї втопити армуючу сітку зі скловолокна, а в місцях з'єднань з вертикальними елементами (наприклад, стінами) і в місцях розширення - ущільнюючу стрічку. Протягом не менше 24 годин шар знову нанесеного розчину потрібно захищати від занадто швидкого висихання (впливу сильної інсоляції, дощу і морозу.) У разі занадто швидкого висихання покриття побризкати водою. Висохлий розчин не піддавати великим механічним навантаженням, прибивання і т.д.

Очищення інструменту:

Чистою водою, безпосередньо після закінчення роботи.

Упаковка:

Мішки по 25 кг на піддонах по 42 штуки.

Зберігання:

До 9 місяців від дати виробництва, в сухих приміщеннях в непошкодженій заводській упаковці.

Запобіжні заходи:

Після замішування з водою дає лужну реакцію. Слід уникати контакту зі шкірою та берегти очі, у разі контакту з очима, рясно промити їх чистою водою і звернутися до лікаря.

Рекомендовані товари

Теги: kreisel, dichtungsschlämme, 810, гідроізоляційна, суміш, 25кг, на, цементній, основі dichtungsschlämme, на