Чим можна замінити гіпсові суміші?

Шановні клієнти. В зв’язку з російською агресією на сході України найбільші заводи виробники гіпсокартону та гіпсових сумішей не працюють. Наша компанія має невеликі ексклюзивні поставки ЛГК з Польші. Просимо актуальну наявність уточнювати у менеджерів.

 

Гіпсові суміші

Наразі в Україні гостра нестача сумішей на гіпсовій основі особливо для машинного нанесення таких як Knauf МП 75 та  Siniat  Мультистарт. Наша компанія може запропонувати  аналоги на гіпсовій основі, а саме Makina виробництва Туреччина, PM20 TM Siltek  та КМ 75 ТМ Єврозит. 

Але і на ці матеріали є перебої з постачанням. 

Що робити коли необхідно завершувати ремонт, а матеріал не можете знайти? Є рішення замінити гіпсову машину штукатурку на цементну.

Переваги цементної машинної штукатурки

До переваг розчинів на цементній основі відносять:

Міцність та довговічність. Вони найкраще підходять для реставраційних та оздоблювальних зовнішніх робіт і добре витримують механічні та інші зовнішні дії.

Висока якість зчеплення з газобетоном, гладкими поверхнями природного або штучного каменю, оштукатуреними раніше стінами. Це ідеальна штукатурка для піноблоків (як кладки, так і обробки), її витрата на пористому матеріалі мінімальна.

Низька вартість, цементні види штукатурки в 1,5–2 рази дешевші за гіпсові. Це стосується як готових будівельних сумішей, так і самостійно замішаних.

Вологостійкість - основна перевага цементних розчинів. Саме ця властивість дозволяє використовувати їх як штукатурку для укосів, облицювання ванних кімнат, санвузлів та кухонь. Гіпсові в цих умовах допустимі лише при подальшому захисті поверхні плиткою. Також ця здатність дозволяє застосовувати цементні суміші для зовнішніх робіт.

Недоліки

До суттєвих обмежень застосування відносять складний процес нанесення та тривалий термін висихання.

«Будівельна Гільдія» підготувала  вибірку з найкращих штукатурок для машинного нанесення, а яку саму використовувати вирішувати тільки  ВАМ. Хочемо нагадати, що на  великі обсяги постачання діють спеціальні умови.

07.06.2022

рекомендовані товари