Грунтовка глибокого проникнення

Ґрунтовка глибокого проникнення: застосування, переваги

Перед проведенням оздоблювальних робіт поверхню потрібно підготувати, щоб уникнути відшаровування чи відпадання матеріалів. Спеціальні склади посилюють адгезію облицювання до стіни, подовжуючи термін служби кладки або шпалер. Для нерівних конструкцій із великими перепадами висоти, тріщинами, порами знадобиться ґрунтовка глибокого проникнення.

Цей матеріал необхідний для складних поверхонь, які не можна іншими способами обробити від пилу та зачистити. Наприклад, на гіпсовій штукатурці або крейдяній фарбі після дотику залишаються сліди пилу. Проникаючий склад пов'язує дуже дрібні частинки бруду та збільшує адгезію з фінішним покриттям. Він буває універсальним чи спеціалізованим для конкретних типів поверхонь.

Коли та як необхідно використовувати

Суміш підійде не тільки для сильно запилених, але також вологих поверхонь, що відволожилися. Ґрунтовка глибокого проникнення стін відрізняється від стандартних покриттів здатністю підвищувати довговічність обробки поверхонь з нещільною структурою. Як правило, її наносять на оштукатурені бетонні, цементно-піщані основи, що гарно всотуються.

Сумішшю обробляють листові матеріали, на кшталт пазогребневих, гіпсоволокнистих, гіпсокартонних. Він підходить для нанесення на газосилікатні, азбестові блоки для довговічного оздоблення та зниження витрати фінішного покриття. Акрилова ґрунтовка глибокого проникнення за складом схожа на стандартні, але при її виготовленні використовують дрібніші частинки. Вони глибше та ефективніше потрапляють усередину структури.

Процес нанесення приблизно такий самий, як і у разі використання звичайних сумішей. Додатково може знадобитися застосування зміцнювального ґрунту з підвищеними клейовими здібностями. Поверхню під проникаючу ґрунтовку потрібно ретельно очистити та висушити, її вологість не повинна перевищувати 3-5%. Стіну також потрібно обмести щіткою, прибрати сліди масла, бруду або залишки штукатурки, що відшаровуються. При нанесенні користуються валиками, кистями, фарбопультами або пульверизаторами.

Чому варто використовувати

Матеріал добре проникає у внутрішню структуру поверхні, захоплює найдрібніші стики, оберігає від впливу вологи та температурних перепадів. Суміші від відомих виробників – таких, як Церезіт, Бауміт та інших – забезпечують якісний результат. Купити ґрунтовку глибокого проникнення необхідно завдяки таким перевагам:

  • можливість застосування всередині чи зовні приміщення;
  • екологічність, тривалий термін служби зі збереженням усіх характеристик;
  • нанесення на вологі поверхні;
  • стійкість до температурних перепадів, контакту з водою;
  • підвищення показників міцності основи.

Ґрунт глибокого проникнення, купити який пропонує інтернет-магазин «Будівельна гільдія» містить акрилові смоли як основне сполучне. Проникні властивості складу надають полімери. Різні виробники додають інші інгредієнти, наприклад, латекс для підвищення зчеплення або силікон для підвищення вологовідштовхувальних властивостей.

Існує також антигрибкова ґрунтовка глибокого проникнення – вона містить фунгіциди для захисту від появи грибка та плісняви. Перед вибором матеріалу обов'язково дивляться призначення, саме, яких поверхонь він призначений. Існують окремі різновиди під шпалери, для газобетону, бетону і так далі. Ціна суміші залежить від її типу, призначення та виробника, але завжди є доступною. Застосування матеріалу дозволить заощадити, адже завдяки йому знижується витрата обробки.Показано з 1 по 48 із 85 (всього 2 сторінок)