Бетоноконтакт

Стикаючись з ремонтними роботами, іноді з'являється питання: як поєднати різні за структурою матеріали? Але через різну структуру компонентів, не завжди така можливість є. Наприклад, плитка досить важко прикріплюється до металу, дерева. У таких випадках рекомендуємо використовувати бетоноконтакт. Це спеціальна ґрунтовка, яка дозволяє поєднати різні за складом елементи.

Опис продукту

Найчастіше розчин продається в готовому вигляді. Але якщо планується працювати з великими площами, рекомендується придбати бетоконтакт в формі порошку, і в міру необхідності розводити водою у відповідності з інструкцією. Прогрес не стоїть на місці, і сучасний ринок будівельних товарів пропонує бетонконтакт у вигляді аерозолю, що полегшує його нанесення на стіни і стелю. Як правило, ґрунтовку даного типу виготовляють білого кольору, але деякі виробники (наприклад, knauf, ceresit) додають рожевий барвник, щоб контролювати рівномірний розподіл речовини.

Основними складовими ґрунтовки є:

  • відкалібрований кварцовий пісок;
  • комфорель (наповнювачі);
  • цемент, для кращого зчеплення;
  • елементи для зв'язку всіх компонентів (стирол-акрилатна дисперсія).

Дрібнозернистий бетоноконтакт частіше використовується в приміщенні, наносять його під шпаклівку тонким шаром. Ґрунтовка з великим зерном більше підходить під зовнішнє застосування.

Галузь застосування

Даний вид ґрунтової суміші полегшує роботу з бетоном, який погано утримує штукатурку через свої водовідштовхувальні особливості. Після того, як таким розчином було оброблено поверхню, на цемент можна покласти будь-яке облицювання (від кахлю до скла). Обробка малопористих бетонних конструкцій – далеко не єдине призначення універсального ґрунту.

Бетоноконтакт має такі технічні характеристики:

  • швидке висихання. Все буде залежати від оточуючих факторів, але в середньому бетоконтакт сохне від години до трьох;
  • хороше зчеплення з будь-якою поверхнею, завдяки особливим присадкам і добавкам;
  • завдяки кварцовому наповнювачу, ідеально підходить для використання з цементом;
  • стійкість, міцне покриття, яке також захищає стіни від цвілі і грибка;
  • вологостійкість, покриває стіну захисною плівкою;
  • економічність і енергомічність.

Відмінним рішенням для ремонту в квартирі буде придбання Ceresit CT 19 на 15 кг або Knauf бетоконтакт на 20 кг.

Правильно наносити матеріал можна при температурах від +5 до +30 ° за Цельсієм, вологості повітря до 80%. При мінусових показниках краще не застосовувати, тому що ґрунтовка втрачає свої основні властивості.

Як правильно працювати з бетонконтактом

Як правило, термін придатності розведеного виробу становить рік. Оскільки бетоноконтакт рідкий та на водній основі, можна зіткнутися з наступним: важкі частинки опускаються на дно, а зверху знаходиться вода, і щоб повернути йому первинний вигляд, потрібно ретельно перемішати. Далі готується поверхня – видаляють пил, жирні плями, знімаються відшарування, шпаклюють тріщини. Також слід пам'ятати, що розчин наноситься широким валиком або пензлем, при цьому чергують горизонтальні і вертикальні смуги. Другий шар буде потрібен тільки в тому випадку, коли видно огріхи першого шару при висиханні. В цілому на один квадратний метр потрібно від 100 до 500 г продукту, все буде залежати від складності виконуваних робіт.

Бетоноконтакт – досить практичний засіб для котонізації будь-якого виду стін. Не тільки полегшує зчеплення поєднуваних компонентів, але і захищає поверхню від шкідливих бактерій. Використовувати його просто і не потрібно додаткових навичок. Робота з цим матеріалом під силу навіть новачкові, головне купити якісний продукт, слідувати правилам застосування, які викладені в супровідній інструкції до товару. Ціна буде залежати від обсягів товару, що купується: це можуть бути контейнери від 4,5 кг до 20 кг готового матеріалу.

Найбільш популярними виробниками, які випускають бетоконтакт, є фірми Церезіт і Кнауф. Вони виготовляють екологічно чисті суміші, які відмінно підходять для оздоблювальних робіт в приміщенні.



Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)