372 грн
Є в наявності

Високоефективне декоративний засіб для дерева
Нова інноваційна технологія дозволяє об'єднати високу атмосферостійкість акрилового покриття з високою водостійкістю і ізнососостійкостью поліуретану. Зміст воску в складі продукту створює покриття з благородним шовковисто-глянцевим блиском і надає йому додаткові гідрофобні і пиловідштовхуючими властивості. Застосовується при виконанні внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт майже на всіх листяних і хвойних породах деревини; також придатний для тропічних порід деревини. Для будь-яких дерев'яних конструкцій, таких як дерев'яні обшивки, фасади, альтанки, зруби, гаражі, паркани; деревного матеріали: ДВП, ДСП, фанера, QSB і OSB, а також для ремонту вже оброблених поверхонь. Не підходить для покриття паркету і статі. Спеціально підібрана формула полімерів і загусники не дає матеріалу стікати з вертикальних поверхонь, що робить його зручним у нанесенні.

Фасовка: 0,75 л; 2,5 л; 5 л; 10 л
Витрата: 100 мл / м²
Ступінь глянцю: шовковисто-глянсова
Колір: безбарвний, білий, дуб, сосна, горіх, тик, палісандр, махагон.
Нанесення наступного шару: 6-8 годин
Розчинник: вода (максимум 10%!)
Зберігання: 2 роки

Обробка дерева від вологи - захист фасаду на роки
Обробка дерева від вологи - захист фасаду на роки
Дерево досить поширений матеріал, який часто використовують для різних робіт. Тому застосування його в якості декоративного елементу для фасадних робіт нікого особливо не здивує. Особливо часто такі будинки можна зустріти на дачних ділянках. Окрім ць..

Теги: dufa, високоефективний, декоративний, засіб, для, дерева, wood, protect, білий, 075, фарба, зовнішніх, робіт високоефективний, фарба