1 226 грн
Є в наявності

Високоефективне декоративний засіб для дерева
Нова інноваційна технологія дозволяє об'єднати високу атмосферостійкість акрилового покриття з високою водостійкістю і ізнососостійкостью поліуретану. Зміст воску в складі продукту створює покриття з благородним шовковисто-глянцевим блиском і надає йому додаткові гідрофобні і пиловідштовхуючими властивості. Застосовується при виконанні внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт майже на всіх листяних і хвойних породах деревини; також придатний для тропічних порід деревини. Для будь-яких дерев'яних конструкцій, таких як дерев'яні обшивки, фасади, альтанки, зруби, гаражі, паркани; деревного матеріали: ДВП, ДСП, фанера, QSB і OSB, а також для ремонту вже оброблених поверхонь. Не підходить для покриття паркету і статі. Спеціально підібрана формула полімерів і загусники не дає матеріалу стікати з вертикальних поверхонь, що робить його зручним у нанесенні.

Фасовка: 0,75 л; 2,5 л; 5 л; 10 л
Витрата: 100 мл / м²
Ступінь глянцю: шовковисто-глянсова
Колір: безбарвний, білий, дуб, сосна, горіх, тик, палісандр, махагон.
Нанесення наступного шару: 6-8 годин
Розчинник: вода (максимум 10%!)
Зберігання: 2 роки

Фарбування огорожі : теорія для новачків
Фарбування огорожі : теорія для новачків
Дерев'яні обгороджування - це важлива деталь кожного будинку. Напевно, тільки за цегляними огорожами не треба стежити, чого не скажеш за металеві або дерев'яні, які необхідно фарбувати щороку. Ця стаття стане невеликим посібником кожному, хто..
Захист фасаду: навіщо і як
Захист фасаду: навіщо і як
Для захисту фасадів використовують нові, практичні і економічно вигідні матеріали для обробки деревини. Подібні матеріали, так звані просочення, допоможуть захистити стіни від різних видів грибка і цвілі, а також вітру і води. Використання просочення..
Обробка дерева від вологи - захист фасаду на роки
Обробка дерева від вологи - захист фасаду на роки
Дерево досить поширений матеріал, який часто використовують для різних робіт. Тому застосування його в якості декоративного елементу для фасадних робіт нікого особливо не здивує. Особливо часто такі будинки можна зустріти на дачних ділянках. Окрім ць..
Фарба для дерев'яних фасадів: види і характеристика
Фарба для дерев'яних фасадів: види і характеристика
Дерево - це традиційний матеріал, що підходить для будівництва будинку. Завдяки своїм властивостям, фасад з нього буде красивим, екологічно чистим, теплим і комфортним. Але як матеріал природного походження, дерево, відповідно, потребуватиме додатков..

Теги: dufa, високоефективний, декоративний, засіб, для, дерева, wood, protect, білий, фарба, зовнішніх, робіт високоефективний, фарба