Прибирання тріщин на стелі

У багатоквартирних будинках з бетонними плитами перекриття тріщини на стелі практично неминучі. Вони можуть з'явитися через довгий термін служби будинку або усадки, порушення технологій будівництва, різких перепадів температури.
У будь-якому випадку вам доведеться пройти п'ять етапів, щоб виправити ситуацію. Вам будуть потрібні: шпателі, безусадкова шпаклівка, фінішна шпаклівка, монтажна піна і армована сітка для штукатурки. І драбина або будівельні козли, щоб дістатися до стелі.

➡️Крок перший - прибрати стару обробку. Не тільки фарбу і шпалери, під якими добре помітні тріщини, але і всю шпаклівку і штукатурку. Використовуйте жорсткий, міцний будівельний шпатель, зубило, молоток, викрутку, щоб дістатися до бетонної основи і очистити весь шов. Не бійтеся, що в результаті площа роботи істотно збільшилася! Якщо відшаровується обробку не прибрати повністю, ймовірність виникнення тріщин залишиться високою. Краще зробити все один раз якісно, ніж через рік переробляти.

➡️Крок другий - основа стелі, тобто бетонні плити, необхідно покрити бетоноконтактом.
https://budgild.com.ua/Ferozit-17-betonokontakt-gruntovka-s-kvarcevym-piskom
Це полімерна дисперсія, грунтовка з кварцовим піском в складі. Бетоноконтакт істотно збільшить адгезію плит перекриття. Крім того, грунт має зміцнюючою властивість, що важливо для профілактики появи тріщин.

➡️Крок третій - потрібно задути тріщину між плитами перекриття монтажною піною.Вона проникне максимально глибоко всередину і повністю заповнить простір.
https://budgild.com.ua/pena-montazhnaja-professionalnaja-siltek-860-ml
Надлишки піни потрібно ретельно прибрати все тим же шпателем, незамінним помічником у процесі всієї роботи.

➡️Крок четвертий - використовувуйте армуючу сітку і безусадкову шпаклівку.
Армована штукатурна сітка кріпиться уздовж всієї проблемної ділянки і замазується шпаклівкою.

➡️Крок п'ятий - використовується пластична, м'яка фінішна шпаклівка, щоб остаточно вирівняти стелю, зробити його максимально гладкою.

12.02.2020