138 грн
Є в наявності

Клейова суміш для керамічної плитки ПП-009. Облицювання керамічною плиткою, плиткою з водопоглинанням не менше 3% і розміром не більше 30 * 30 усередині приміщень, клейовий шар 3-15 мм, вологостійка.
Властивості

Використовується дана клейова суміш тільки для внутрішніх конструкцій і для недеформіруемних підстав. За допомогою клею ПП-009 можна клеїти керамічну плитку виготовлених за технологією "бікоттура": метласька плитка, майоліка, тералии, фаянс; коттофорте, котто, а також монопроза невеликих форматів. Клейова суміш використовується для підлоги та стін, клеїть плитку з максимальним розміром плитки для стін до 400? 400? 10 мм.

Суміш не атмосферостійка, застосовуватися може для підстав з періодичним впливом вологи без тиску, для сухих і вологих приміщень. Наприклад, це може бути ванна кімната, кухня, коридор, комора та ін.
Сфера використання

Клейова суміш ПОЛІПЛАСТ ПП-09 призначена для закріплення керамічної плитки з водопоглинанням не менше 3% на недеформіруемние мінеральні основи, які не працюють на вигин і не піддаються температурним навантаженням. Наприклад, до таких керамічних плиток відносяться плитки з пористою пресованої основою типу "бікоттура": майоліка, метласька або кахельна плитка, тералии, фаянс, коттофорте і плитки з пористою екструзійної основою, - котто, а також монопроза невеликих форматів. Для плитки тералии, фаянс і монопроза більше підійде клей ПП-015, так як вони мають білий утель.

Теги: клейова, суміш, для, плитки, стандартна, пп-09, кг, клейові, суміші клейова, пп-09, клейові