Клейові суміші

Клейові суміші: застосування, різновиди

При виконанні оздоблювальних робіт є необхідність приклеювання плитки, утеплювача, блоків та інших матеріалів. Для цього знадобляться клейові суміші, що продаються у вигляді сухих порошків. До їх складу додають кварцовий пісок, цемент, вносять домішки для підвищення адгезії та водовідштовхувальних властивостей.

Купити клейові суміші для зовнішніх робіт від виробників Baumit, Ceresit, Siltek та інших пропонує компанія «Будівельна гільдія». Тут в асортименті можна знайти склади для внутрішніх робіт, їх вигідно замовляти як окремим упаковуванням, так і гуртом.

Коли вони необхідні

Суміші мають велику кількість переваг, тому без них не можна обійтися при проведенні будівельних робіт. Вони запобігають сповзанню, можуть наноситися поряд з опалювальними приладами або стяжкою з підігрівом. Виробники гарантують стабільний склад та точне співвідношення інгредієнтів. Технологія приготування вказана на пакуванні, процес не складний і займає не багато часу.

Клейова суміш для фасаду підходить для керамічної, силікатної, створення кладки з клінкерної цегли. Серед сумішей, призначених для зовнішнього застосування є такі, які можна використовувати й всередині будівель. У сухому вигляді матеріали зберігаються довго, тому їх можна замовляти гуртом із запасом без великих витрат. Ціна залежить від виробника, показників, призначення.

Які можна купити

При виконанні робіт не обійтися без якісних розчинів, які добре справляються з поставленими завданнями. Клейова будівельна суміш у компанії «Будівельна гільдія» – це велика різноманітність сумішей, призначених для:

  • гіпсокартону. За допомогою матеріалу вдасться прикріпити листи без застосування шурупів;
  • газоблоків. Забезпечують надійне та міцне скріплення частин кладки між собою. Створюють міцне, довговічне облицювання, у тому числі й завдяки невеликій вазі газоблоків;
  • мінеральної вати. За допомогою клейової суміші також виконують роботи з утеплення усередині будівлі;
  • пінопласту. Склад надійно закріплює матеріал на поверхні без застосування болтів та шурупів;
  • армування. Завдяки оптимальним характеристикам виходить досягти відмінного результату.

Клейові суміші, купити які зручно гуртом чи в роздріб, окремо випускаються також для плитки. Вони здатні утримати навіть важкий оздоблювальний матеріал.Показано з 1 по 48 із 168 (всього 4 сторінок)