341 грн
Є в наявності

Клей для керамічної плитки CERESIT CERAMIC (церезіт КЕРАМІК) СМ 11 25 кг

ВЛАСТИВОСТІ
► для сухих і вологих приміщень
► висока адгезія до основи
► стійка до сповзання c вертикальних поверхонь
► водо- і морозостійка

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Клей Ceresit СМ 11 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-песчанихі цементно-вапняних поверхонь плиткою з водопоглинанням не менше 1% (плитки з кераміки, фаянсу і т. П. Розміром не більше 40 х 40 см). Розчинна суміш Ceresit СМ 11 застосовується по міцним недеформівних підставах на стінах і підлогах всередині і зовні будинків в житлово-цивільному та промисловому будівництві. Для зовнішніх робіт при облицюванні плиткою сводопоглощеніем менше 1% треба використовувати клей для плитки Ceresit CM 11 з добавкою емульсії Ceresit CC 83. Плитку з природного каменю необхідно укладати на інших сумішах групи Ceresit СМ, а з мармуру - на суміш Ceresit СМ 115.

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ
Підготовка основи здійснюється згідно СНиП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед нанесенням розчинної суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі невеликі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти відповідні місця сумішшю розчину Ceresit СМ 11 за 24 години до початку робіт. Не рівності основ стін до 20 мм вирівняти Ceresit СТ 29 за одне нанесення, а сви ше 20 мм - двома або більше шарами. Нерівність в підставі статевої вирівняти за допомогою продуктів групи Ceresit CN. Гіпсові підстави і підстави з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) попередньо заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17.

ВИКОНАННЯ РОБІТ
Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15 ° C до +20 ° C) з розрахунку 0,24 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Увага! При перемішуванні суху суміш слід засипати в завчасно відведені кількість води. За тим розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання суміші розчину можливе впродовж 2:00. Приготовану суміш розчину тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки нанести на облицьовується поверхню і вирівняти зубчатою теркою або шпателем. Укласти плитки на на несённую розчинну суміш і притиснути. Максимальна товщина розчинової суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм. Зубці повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (див. Таблицю).
Плитки попередньо не замочуйте!
Не рекомендується укладати плитки встик, без шва. Ширина шва між плитками недолжна бути менше 2 мм. Установка прокладок між плитками для забезпечення однакової широчіні ни шва необов'язкова, оскільки укладені на стінах плитки не сповзають. При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 ° C і відносна вологість повіт ха 55 ± 5%) плитку необхідно укласти не пізніше ніж через 20 хвилин після нанесення розчинової суміші на основу. У літній період і вітряну погоду при виконанні зовнішніх робіт час укладання скорочується до 10-15 хвилин. Протягом 10 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати її положення. Залишки розчинової суміші з поверхні плитки необхідно видалити за допомогою води до її затвердіння. У нормальних умовах розшивку швів слід проводити після закінчення 24 годин. Для заповнення швів застосовуються матеріали групи Ceresit СЕ.

ПРИМІТКИ
Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 ° C до +30 ° C. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 ° C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння розчинової суміші може змінитися. Клей для плитки Ceresit СМ 11 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі і шкіру. У випадку попадання суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Секрети використання клею для плитки
Секрети використання клею для плитки
У кожного зустрічалися моменти в ремонті, коли доводиться купувати будівельні матеріали. І як важливо, щоб ціна відповідала якості, інтер'єр був приємним і прослужив довгий час. Плиточна поверхня найпоширеніша зона, коли мова йде про кухні або ва..

Рекомендовані товари

Теги: клей, для, керамічної, плитки, ceresit, (церезіт), см, pro, кг, клеї клей, (церезіт), см, клеї