320 грн
Є в наявності

Універсальна стартова штукатурка на основі гіпсу, для робіт всередині приміщень. Штукатурка українського виробника. Призначена для вирівнювання поверхні перед нанесенням фінішних сумішей.

Витрата: При 10 кг / м2 при виконанні шару в 10 мм.

Властивості:
економічна;
влагоустойчивая;
регулює вологість у приміщенні;
екологічно чиста ;.

Використання:

Товщина шару за один раз нанесення від 3 до 5 мм. Перед нанесенням штукатурки HP Start поверхню необхідна очистити від вологи і пилу, нерівності і виступи. Після підставу гарантувати. Розчинна суміш повинна бути використана протягом 40 хвилин. Приготування. Вміст мішка всипати в миску з чистою водою. На 30 кг знадобиться 18 літрів. Перемішати можна за допомогою будівельного міксера до отримання маси однорідної консистенції. Температура повітря при виконанні робіт не повинна бути нижче +5 С.

В упаковці 30 кг
Склад гіпс будівельний, полімерні добавки
Витрата: 0,75-1,0 кг на 1 м2 при товщині шару в 1 мм
Водопотребность 18 л води на 30 кг сухої суміші
Час використання суміші: 40 хвилин
Товщина шару мінімальна: 3 ммМаксимальна: 15 мм
Температура експлуатації від + 5 ° С до + 35 ° С
Призначення Стартова
Склад Гіпсова
Застосування штукатурки Усередині
Нанесення Ручне
Призначення для внутрішньої обробки житлових приміщень, готелів, лікарень та інших приміщень зі звичайною вологістю повітря

Застосування гіпсової шпаклівки для стін
Застосування гіпсової шпаклівки для стін
Всі учасники будівництва вже давно знають, що результат і якість ремонту безпосередньо залежить від використовуваних матеріалів. Особливе місце займає шпаклівка на гіпсовій основі. Адже до її допомоги найчастіше вдаються при самих різних видах внутрі..
Гіпсова штукатурка та її характеристика
Гіпсова штукатурка та її характеристика
Нанесення штукатурки є фінальним процесом перед фарбуванням і декоруванням стін. Вона призначається для маскування дефектів, викликаних попередніми будівельними роботами. Гіпсова штукатурка в основному використовується для обробки конструкцій всереди..

Теги: knauf, start, гіпсова, штукатурка, кг, штукатурки, гіпсові гіпсова, штукатурки