327 грн
Є в наявності

Сертифіковане засіб захисту дерев'яних конструкцій від загоряння та розповсюдження полум'я. Склад переводить деревину в трудногорючий і важкозаймистий матеріал, забезпечує I (першу) групу вогнезахисної ефективності, що відповідає будівельним нормам ДБН В.1.1.7-2002 "Пожежна безпека об'єктів будівництва". Надійна комплексний захист від цвілі, гниття, поразки комахами-червицями будь-яких дерев'яних поверхонь.
Сфера використання

Застосовують для обробки дерев'яних виробів і конструкцій (каркасів, крокв, зрубів, дерев'яних деталей кузова і т.п.) для внутрішніх і зовнішніх робіт, за умови відсутності вимивання складу з дерева.

Є «Регламент робіт з вогнезахисту», затверджений департаментом МНС України (надається на вимогу клієнта)
Засіб сертифіковане в системі УкрСЕПРО Державним центром сертифікації МНС України (сертифікат відповідності UA1.016.0119427-14)
Є висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Чи не виділяє шкідливих речовин, без запаху, безпечно для житлових приміщень
Забезпечує I або II групу вогнезахисної ефективності згідно з ГОСТ 16363 залежно від способу обробки (витрата і метод обробки см. Специфікацію)
Гарантований термін служби просочення не менше 3 років, при дотриманні умов експлуатації (див. Специфікацію). Дотримання умов експлуатації необхідно щорічно перевіряти експрес-методом згідно ГОСТ 30219-95
Забезпечує надійний захист від цвілевих грибків, гниття, синяви, комах (шашеля, мурах) та інших біологічних шкідників
Майже не забарвлює деревину (незначна зміна відтінку допомагає відрізнити оброблену ділянку)
Не викликає корозію чорних металів
Оброблену деревину можна лакувати, фарбувати, склеювати

Теги: вогнебіозахист, для, дерев, яних, конструкцій вогнебіозахист, для