644 грн
Є в наявності

Johnstones Covaplus Vinyl Matt Високоякісна, приваблива, матова, вінілова емульсія, для нанесення на стіни і стелі всередині приміщення. Утворює стійке, миються покриття, не вицвітає і не жовтіє. Забезпечує не тільки декор, а й захист всередині приміщення. Відмінна покриваність. Прекрасно зберігає колір.
Область застосування Для внутрішніх робіт.
Тип поверхні Штукатурка, рельєфні шпалери, а також стінові панелі, бетон, цемент, блоки, цегляна кладка і т.д.
Колір білий. Додаткові кольори можуть бути отримані шляхом змішування на колеровочной машині.
Покриття Матове.
Площа покриття Приблизно 1л / 12-14 кв.м.
Час висихання Верхнього шару 1-2 години. Повторний шар наноситься через 2-4 години.

Підготовка поверхні
Фарбується повинна бути чистою, сухою, з неї повинні бути видалені відшаровуються і потріскані шари попереднього фарбування. Для отримання ідеального покриття на нові, незабарвлені поверхні рекомендується попередньо нанести грунтовку. Раніше пофарбовані поверхні обробити наждачним папером і ретельно промити.
Застосування
Перед вживанням добре перемішати. Легко наноситься пензлем або роликом. При необхідності можна наносити фарбопультом. Якщо поверхня добре вбирає, то при нанесенні першого шару можна додати 10% води. Для отримання якісного покриття рекомендується наносити не менше 2-х шарів. Якщо офарблювана площа поверхні досить велика, і Ви збираєтеся використовувати кілька банок кольорової фарби, рекомендується заздалегідь перемішати їх разом у великій ємності. Не наносити при температурі нижче 5 ° С.

Теги: вінілова, фарба, для, інтер, єру, covaрlus, vinil, matt, , фарба, стін вінілова, фарба