Фарба для дерев'яних фасадів: види і характеристика

Дерево - це традиційний матеріал, що підходить для будівництва будинку. Завдяки своїм властивостям, фасад з нього буде красивим, екологічно чистим, теплим і комфортним. Але як матеріал природного походження, дерево, відповідно, потребуватиме додаткового захисту. Фасадна фарба по дереву і є тим самим захистом, який оберігає деревину від руйнуючих природних факторів. Для фарбування дерев'яних фасадів, найбільш підходять такі види фарб:

1. Масляні. Термін служби таких покриттів складає 5-7 років.

2. Алкідні. Термін служби 4-6 років при сприятливих умовах.

3. Акрилові. Термін служби до 10 років. Досить стійкі до низьких температур.

Перед нанесенням фарби на дерев'яну поверхню, для захисту деревини від грибка, мікроорганізмів і комах, в першу чергу необхідно нанести шар антисептичного засобу. Антисептик, як правило, не має яскраво вираженого запаху і абсолютно нешкідливий для людини. Щоб надати дерев'яному фасаду неповторний стиль, колір і захист від атмосферних явищ, залишається тільки купити фарбу для дерева і втілити задум у архітектурний шедевр.

З розвитком нових технологій, ринок лакофарбових матеріалів (ЛФМ) не залишається осторонь. Новинкою в цій галузі є фарба, яка імітує структуру і волокна деревних порід, так звана «рідке дерево». За допомогою цієї фарби, будь-яка поверхня, будь це метал, кераміка або штукатурка, візуально перетворюється в дерево.

Наноситься фарба під дерево, як і звичайна фарба. Є лише один нюанс: потрібно правильно вибрати робочий інструмент. Знадобиться плоска малярська кисть, з жорсткою натуральною щетиною. Чим коротше ворс-пензля, тим яскравіше буде виражена структура дерева. Наноситься декоративний ЛФМ: від одного краю поверхні до іншого, однією суцільною смугою, без розтирання нанесеного шару.

28.11.2018

рекомендовані товари