1 494 грн
Є в наявності

Опис:
Високоякісна, гладка, фасадна фарба, виготовлена на основі акрилової смоли з додаванням спеціальних пігментів. Забезпечує гладку, високоміцну поверхню зовнішніх стін. Не вицвітає, не тріскається і не отшелушивается, а також не акумулює бруд, містить фунгіцидні та альгіцидною добавки. Покриття володіє підвищеною стійкістю до зміни погодних умов і перепадів температури. Може наноситися на штукатурку, цемент, бетон, фасадний камінь, цегляну кладку (з використанням грунтувальних покриттів).

Увага:
Компанія Johnstone's повідомляє, що предпологавшее термін служби 15 років при дотриманні всієї технології нанесення і підготовки поверхні.

Витрата: 9-11м2 / л.

Тип поверхні:
Штукатурка, цемент, бетон, фасадний камінь, цегляна кладка.

Колір:
Додаткові кольори можуть бути отримані шляхом змішування на колеровочной машині.

Час висихання:
Верхнього шару "на відлип" 1-2 години. Повторний шар наноситься через 4-6 годин.

Підготовка поверхні:
Фарбується повинна бути чистою, сухою, з неї повинні бути видалені відшаровуються і потріскані шари попереднього фарбування. При необхідності видалити цвіль і грибкові утворення. Для ідеального покриття, рекомендується попередньо нанести грунтовку.

Застосування:
Перед вживанням добре перемішати. Легко наноситься пензлем або валиком. При необхідності можна використовувати краскопульт. Не наносити при температурі нижче 5 С. При роботі з фарбопультом розбавити фарбу 10% чистої води. Для отримання міцного і якісного покриття рекомендується наносити 2 шари.

Теги: акрилова, фасадна, фарба, stormshield, smoosh, masonry, finish, 10л, фасадна акрилова, фасадна