721 грн
Є в наявності

Johnstones Vinyl Silk водоемульсійна фарба для внутрішніх робіт. Високоякісна, шовковиста (з середнім ступенем блиску) вінілова емульсія, для нанесення на стіни і стелі всередині приміщення. Фарба Johnstones Vinyl Silk стійка, миється, не вицвітає і не жовтіє. Фарба Johnstones Vinyl Silk утворює довговічне, блискуче покриття. Ідеально підходить для рельєфних шпалер і ділянок, де потрібна легкий косметичний ремонт.

Область застосування Для внутрішніх робіт.

Тип поверхні Штукатурка, рельєфні шпалери, а також стінові панелі, цемент, бетон, блоки, цегляна кладка і т.д.

Колір білий. Додаткові кольори можуть бути отримані шляхом змішування на колеровочной машині.

Покриття Шовковисте (середня ступінь блиску).

Площа покриття Приблизно 1л / 10-12 кв.м.

Час висихання Верхнього шару "на відлип" 1-2 години. Повторний шар наноситься через 2-4 години.


 

Підготовка поверхні

Фарбується повинна бути чистою, сухою, з неї повинні бути видалені відшаровуються і потріскані шари попереднього фарбування. Для отримання ідеального покриття на нові, незабарвлені поверхні рекомендується попередньо нанести грунтовку. Раніше пофарбовані поверхні обробити наждачним папером, ретельно промити.

Застосування

Перед вживанням добре перемішати. Легко наноситься пензлем або роликом. При необхідності можна наносити фарбопультом. Якщо поверхня добре вбирає, то при нанесенні першого шару Johnstones Vinyl Silk Emulsion можна додати 10% води. Для отримання якісного покриття рекомендується наносити не менше 2-х шарів. Якщо офарблювана площа поверхні досить велика, і Ви збираєтеся використовувати кілька банок кольорової фарби, рекомендується заздалегідь перемішати їх разом у великій ємності. Не наносити при температурі нижче 5 ° С.

Теги: вінілова, фарба, для, інтер, єру, vinil, silk, 10л, фарба, стін вінілова, фарба