1 596 грн
Є в наявності

Johnstones Vinil Soft Sheen фарба для вологих приміщень. Високоякісна, напівматова з "м'яким блиском", вінілова емульсія Johnstones Vinil Soft Sheen, для нанесення на стіни і стелі всередині приміщення. Фарба Джонстоун легко наноситься і при висиханні утворює тонке, ніжне покриття, що становить привабливу модну альтернативу традиційним Vinyl Silk і Vinyl Matt. Фарба Johnstones Vinil Soft Sheen ідеально підходить для використання на рельєфних шпалерах, стеклообоях та інших рельєфних поверхнях. Витримує допустимі рівні вологості, стійка, миється, не збирає пил.

Область застосування Для внутрішніх робіт.

Тип поверхні Штукатурка і рельєфні шпалери, а також стінові панелі, цемент, бетон, блоки, цегляна кладка.

Колір білий. Додаткові кольори можуть бути отримані шляхом змішування на колеровочной машині.

Покриття Напівматові - "з м'яким блиском".

Площа покриття Приблизно 1л / 12-13 кв.м.

Час висихання Верхнього шару "на відлип" 1-2 години. Повторний шар наноситься через 3-4 години.


 

Підготовка поверхні

Фарбується повинна бути чистою, сухою, з неї повинні бути видалені відшаровуються і потріскані шари попереднього фарбування. Для отримання ідеального покриття на нові, незабарвлені поверхні рекомендується попередньо нанести грунтовку. Раніше пофарбовані поверхні обробити наждачним папером, ретельно промити.

Застосування

Перед вживанням добре перемішати. Легко наноситься пензлем або роликом. При необхідності можна використовувати краскопульт. Якщо поверхня добре вбирає, то при нанесенні першого шару Soft Sheen Vinyl Emulsion можна додати 10% води. Для отримання якісного покриття рекомендується наносити не менше 2-х шарів. Якщо офарблювана площа поверхні досить велика, і Ви збираєтеся використовувати кілька банок кольорової фарби, рекомендується заздалегідь перемішати їх разом у великій ємності. Не наносити при температурі нижче 5 ° С.

Теги: вінілова, фарба, для, інтер, єру, vinil, soft, sheen, , фарба, стін вінілова, фарба