Інтер'єрна фарба

Інтер'єрна фарба: яку вибрати

При оформленні приміщення використовують спеціальні матеріали, щоб надати естетичного, завершеного вигляду. Фарба інтер'єрна — це покриття для застосування всередині будівель. Відрізняється простотою нанесення та невибагливістю у догляді, випускається у великій кількості відтінків.

Інтер'єрна фарба для підлоги та стін дозволить створити гарну, оригінальну атмосферу у будь-якій кімнаті. З її допомогою можна повністю змінити приміщення або доповнити певний стиль. У компанії «Будівельна гільдія» представлений широкий асортимент матеріалів Siltek, Vamiut, Ceresit, Baumit, Eskaro та інших виробників.

Який матеріал вибрати

Характеристики складу залежать від інгредієнтів, які використовуються під час його виготовлення. Перш ніж купити інтер'єрну фарбу для стін, варто поцікавитися її стійкістю до негативних факторів, зокрема вологи, плісняви, температурних перепадів. Для обробки відповідальних ділянок знадобиться зносостійкий склад із максимальною міцністю.

Охочим купити інтер'єрну фарбу пропонуються такі різновиди:

  • масляні;
  • алкідні;
  • водорозчинні;
  • акрилові;
  • латексні.

Інтер'єрна фарба відрізняється за ефектами — вона буває перламутровою, матовою, призначеною не тільки для стін, але й стель. Пропонується також широкий асортимент водоемульсійних складів у різних кольорах. Якщо виникають питання щодо матеріалів, консультанти інтернет-магазину «Будівельна гільдія» допоможуть з вибором.Показано з 1 по 48 із 100 (всього 3 сторінок)